"Ucho Prezesa" znowu w telewizji! Hitowy serial Roberta Górskiego od stycznia w Czwórce

Jeden z najentuzjastyczniej przyjętych polskich seriali ostatnich lat – "Ucho prezesa" – będzie można oglądać w Czwórce od stycznia. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku po wieczornym filmie.

Multimedia

„Ucho prezesa” to serial komediowy w satyryczny sposób komentujący polską rzeczywistość polityczną, stworzony przez lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, Roberta Górskiego – autora scenariusza i odtwórcę głównej roli – Prezesa, do którego ucha pragną dotrzeć goście przewijający się przez jego gabinet.

W obsadzie produkcji znaleźli się znakomici artyści kabaretowi, teatralni, filmowi i telewizyjni, m.in.: Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik, Andrzej Seweryn, Cezary Żak, Cezary Pazura, Wiktor Zborowski, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot czy Artur Barciś.

„Ucho prezesa” to prawdziwy fenomen, który krótko po swoim debiucie stał się najczęściej wpisywanym tytułem w wyszukiwarce Google, a jego odcinki w okresie dostępności w serwisie YouTube notowały po kilka milionów odsłon.

Nowy serial z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem już na wiosnę w Polsacie! O czym będzie?Zobacz więcej

Autor serialu, Robert Górski, jest nie tylko jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej, ale też niezwykle wszechstronnym twórcą. Komik, satyryk, scenarzysta, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, dał się poznać także jako publicysta, copywriter, współautor książek i tomiku wierszy, scenarzysta oraz aktor w filmach fabularnych, serialach i dubbingu. Widzowie Czwórki znają go doskonale z jednej z głównych ról w serialu „Spadkobiercy”, a wiosną na antenie Polsatu będzie można go oglądać w jego najnowszym autorskim projekcie – serialu komediowym „Piękni i bezrobotni”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Polak (gość)

    To już nie jest śmieszne wręcz kiczowate. Dajcie coś nowego, a nie naciągajcie to na siłę.

    31.12.2020 19:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×