"Uciec od cywilizacji: poza zasięgiem". Jak wygląda życie poza cywilizacją? Tu nie ma miejsca na kompromisy!

Porzucili życie w wielkich miastach i pracę w korporacjach. Chcesz poznać śmiałków, którzy uciekli od cywilizacji? Jesteś ciekawy, czy są szczęśliwi i znaleźli swoje miejsce na Ziemi? Oglądaj "Uciec od cywilizacji: poza zasięgniem" - nowy program na Nat Geo People. Sprawdź, kiedy premiera!

Multimedia

"Uciec od cywilizacji: poza zasięgiem" - premiery w piątki od 5 kwietnia o godz. 21.00 na kanale Nat Geo People! - sprawdź program tv

Duże domy, drogie samochody, praca w międzynarodowych korporacjach. Duże pieniądze, komfortowe życie, ale i potężna dawka stresu. Są jednak ludzie, którzy zweryfikowali swoje dotychczasowe życie i postanowili je… porzucić. Dziś żyją skromnie, prosto, otaczając się naturą a nie zdobyczami cywilizacji. Czy są szczęśliwi i znaleźli swoje miejsce na Ziemi?

Jak żyć z "gorączką bursztynu"? Nowa seria w HISTORY!Zobacz więcej

Tutaj bogactwem nie są pieniądze czy drogie przedmioty. Jedną z bardziej wartościowych rzeczy może być na przykład sól, dzięki której możliwe jest zabezpieczenie mięsa przed zepsuciem. Choć wydaje się to w dzisiejszych czasach niewiarygodne, kiedy mieszka się z dala od cywilizacji i jej zdobyczy i nie można po prostu iść do sklepu, kupić jedzenia a potem włożyć go do lodówki, wszystko nabiera innej wartości.

Nie pozwólmy im zniknąć z naszego życia! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Seria „Uciec od cywilizacji: poza zasięgiem” przenosi nas w świat znany z najdawniejszych przekazów historycznych i uświadamia, z jak wielu zdobyczy cywilizacyjnych na co dzień korzystamy i jak bardzo zmieniają one nasze codzienne życie oraz jak wpływają na najprostsze nawet czynności. Bohaterowie serii „Uciec od cywilizacji: poza zasięgiem” chcąc żyć jak ludzie pierwotni, muszą zdobyć umiejętności, które pozwolą im przetrwać w dzikim i nieprzyjaznym świecie, gdzie wbrew pozorom nic nie jest takie proste, jak by się mogło wydawać.

Ekstremalna wyprawa z byłym żołnierzem wojsk specjalnych!Zobacz więcej

Boisz się ciemności? W tym świecie nie możesz liczyć na elektryczność. Nie wyobrażasz sobie życia bez ciepłej wody i prysznica? Tu będziesz mógł skorzystać jedynie z deszczówki albo wody z rzeki czy jeziora. W tym świecie trzeba samemu zadbać o wszystko – odpowiednie miejsce do życia – bezpieczne i dające schronienie zarówno przed deszczem i chłodem, jak i dzikimi zwierzętami. To życie, w którym nie ma miejsca na kompromisy i słabość.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×