uczestnicy 4 edycji ślubu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u uczestników 4. sezonu? Dzieci w drodze! Sprawdziliśmy, jak radzą sobie Agnieszka i Wojciech oraz Oliwia, Łukasz, Joanna i Adam

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" śledzą aktualnie losy uczestników szóstego sezonu programu. Tymczasem my wracamy do czwartej edycji programu. Pamiętacie jeszcze jej uczestników? W związek małżeński wstąpili Agnieszka i Wojciech, Oliwia i Łukasz oraz Joanna i Adam. Co dziś u nich słychać?

29.11.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Przeczytaj także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich miłość rozkwitła pod okiem kamer. Którym parom udało się powiększyć swoje szczęście o maluszka?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" polega na tym, że dwoje nieznajomych decyduje się wstąpić w związek małżeński pod okiem kamer. Nie wszystkim parom udaje się zbudować relację. Niektórym jednak wychodzi to znakomicie, a ich szczęście się niemalże dosłownie mnoży. Które z par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" są dziś rodzicami? Oto lista!

02.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Podczas interwencji policji Łukaszowi towarzyszyła jego matka? Internauci nie mają wątpliwości. Co ona tam robiła?

Nie milkną echa sytuacji, w której ostatnio wziął udział Łukasz z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna chciał zabrać do siebie syna na święta. Niestety spotkał się z oporem ze strony Oliwii i pomimo interwencji policji nie udało mu się zobaczyć małego Franka. Internauci śledzący to zdarzenie w Internecie, zwrócili uwagę na bardzo ciekawy szczegół. Ich zdaniem, przy interwencji policji, mężczyźnie towarzyszyła jego matka. Co ona tam robiła?

17.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz twierdzi, że Oliwia kłamie i utrudnia mu kontakt z synem. Co ona na to?

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka byli uczestnikami 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para ogłosiła rozstanie w grudniu 2020 roku. Młodzi rodzice ciągle nie dostali rozwodu, bo trwa spór o alimenty i orzeczenie o winie. Łukasz długo milczał, ale ostatnie zachowanie Oliwii sprawiło, że mężczyzna w końcu przerwał milczenie i nie pozostawił tym samym na żonie suchej nitki.

13.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka chwali się szczuplusieńkim brzuchem! Co za forma!

Oliwia Ciesiółka to jedna z najsłynniejszych bohaterek 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jej małżeństwo z Łukaszem wyglądało na idealne; młodzi nie tylko dobrze się ze sobą czuli, ale także ogromnie się sobie podobali. Niestety, chociaż doczekali się dziecka, ich małżeństwo się rozpadło. Dzisiaj jednak Oliwia już nie myśli o przeszlości!

10.08.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×