uczestnicy śopw

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Agnieszka Antosik jest w ciąży! Uczestniczka "ŚOPW" opublikowała zdjęcie, przy którym trudno się nie wzruszyć!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który jest wielkim hitem telewizji TVN. Kolejne edycje są bardzo chętnie oglądane przez widzów, jednak coraz mniej osób pamięta pierwsze odsłony "ŚOPW". Bohaterką 2. edycji "ŚOPW" była Agnieszka Antosik, która właśnie pochwaliła się szczęśliwymi wieściami!

31.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Adam podpadł fanom "ŚOPW"! Lekceważąco i agresywnie odnosił się do matki? Teraz się tłumaczy!

Wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami, jednak wciąż nie milkną jego echa. Chociaż najważniejsze były wybory uczestników, to część fanów "ŚOPW" mocno zaniepokoiła się inną kwestią, która pojawiła się w jednym z ostatnich odcinków show - zachowaniem Adama wobec swojej matki. Teraz mężczyzna się tłumaczy.

27.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Dorota przerwała milczenie! Uczestniczka "ŚOPW 7" żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?

Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", który dostarczył widzom sporych emocji. Dzisiaj już wiemy, że eksperci nie popisali się doborem par i żadne z małżeństw nie przetrwało. Teraz swój udział w programie skomentowała Dorota. Żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?

25.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr ironizuje z fanów "ŚOPW 7", którzy go krytykowali! Wciąż jest z Dorotą i spodziewają się dziecka?

Internetowa emisja finału programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami. Część fanów jest w szoku, po tym, co zobaczyła w ostatnich minutach ostatniego odcinka popularnego programu. Niektórzy wciąż zastanawiają się nad dalszymi losami niektórych uczestników, jak chociażby Piotr i Dorota. Tutaj nowe światło rzucił sam Piotr, który w sieci próbował ironizować z fanów programu, którzy go krytykowali.

19.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr przeraził widzów swoich zachowaniem wobec Doroty. Pokazał swoje prawdziwe oblicze?

Ci, którzy narzekali na nudę w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", mogą być w końcu usatysfakcjonowani, bowiem... zaczęło się dziać! 10. odcinek "ŚOPW 7", który obecnie jest dostępny na Player, okazał się przełomowy i sprawił, że widzowie nie dają już żadnych szans Piotrowi i Dorocie! Więcej, są przerażeni i zażenowani tym, jak mężczyzna zachował się wobec Doroty!

28.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Agnieszka Antosik jest teraz nie do poznania! Po emisji show TVN przeszła ogromną metamorfozę!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który z edycji na edycję wzbudza coraz większe zainteresowanie widzów. Jego uczestnicy zaczynają robić influencerskie kariery i często zmieniają się w typowe instagramowe słupy reklamowe. Jednak nie wszystkim uczestnikom zależało na popularności. Niektórzy z nich zdecydowanie woleli po emisji show TVN usunąć się w cień! Właśnie tak zrobiła Agnieszka Antosik ze "ŚOPW 2", która przeszła ogromną metamorfozę!

17.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Dorota skomentowała swój udział w programie! Jej małżeństwo z Piotrem przetrwało?

Na antenie telewizji TVN oglądać właśnie możemy 7. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To program, który z sezonu na sezon zyskuje coraz większą popularność, ale też budzi spore kontrowersje. Na pewno uczestnicy show muszą liczyć się z tym, ze przez udział w "ŚOPW" poniekąd tracą swoją prywatność, a widzowie wręcz domagają się, aby udzielali się publicznie! Właśnie przekonała się o tym Dorota.

18.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Przemysław Stelmach był w programie mężem Martyny Końcy. Jak zmieniło się jego życie od zakończenia show? Jak wygląda dzisiaj?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który generuje olbrzymie emocje. Uczestnicy, którzy zgłaszali się do show, mogli nawet nie domyślać się, jak wielki będzie to miało wpływ na ich życie. Przekonał się o tym Przemysław Stelmach z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

07.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Psycholog strofuje uczestników. "Nie pamiętają o tym, co robili i co zarejestrowały kamery"

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" praktycznie od samego początku budzi mniejsze lub większe kontrowersje i mówi się o nim w odniesieniu do konfliktu - lub czyjegoś szczęścia, bo i tak często bywało. Niesnaski dotyczyły jednak na ogół źle dobranych przez ekspertów par. Teraz to właśnie eksperci są w ogniu krytyki. Kłótnia wywiązała się między uczestnikami a psycholog Magdaleną Chorzewską.

02.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×