uczestnicy śopw

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Przemysław Stelmach był w programie mężem Martyny Końcy. Jak zmieniło się jego życie od zakończenia show? Jak wygląda dzisiaj?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który generuje olbrzymie emocje. Uczestnicy, którzy zgłaszali się do show, mogli nawet nie domyślać się, jak wielki będzie to miało wpływ na ich życie. Przekonał się o tym Przemysław Stelmach z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

07.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Psycholog strofuje uczestników. "Nie pamiętają o tym, co robili i co zarejestrowały kamery"

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" praktycznie od samego początku budzi mniejsze lub większe kontrowersje i mówi się o nim w odniesieniu do konfliktu - lub czyjegoś szczęścia, bo i tak często bywało. Niesnaski dotyczyły jednak na ogół źle dobranych przez ekspertów par. Teraz to właśnie eksperci są w ogniu krytyki. Kłótnia wywiązała się między uczestnikami a psycholog Magdaleną Chorzewską.

02.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna Końca stawia mocne zarzuty produkcji. "Zrobili ze mnie płytką. Przykre"

Martyna Końca to uczestniczka 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wystąpiła również w odcinku specjalnym, który w założeniu miał przedstawić, co się zmieniło od czasu programu w życiu bohaterów. Niestety, po emisji odcinka Martyna ma dość duże zarzuty do produkcji. - Zrobili ze mnie płytką. Przykre - kwituje.

01.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×