Uczestnicy "The Voice of Poland" gośćmi finału "Ruszaj w drogę ze smakiem"

Już 29 czerwca, w Gliwicach odbędzie się Wielki Finał konkursu "Ruszaj w drogę ze smakiem. Wielki konkurs dla Ciebie dla Rodziny".

Multimedia

Ósemka finalistów wybrana w ogólnopolskich eliminacjach stanie przed … kuchnią pełną smaków i jury pod przewodnictwem Roberta Makłowicza, by zmierzyć się w ostatnim etapie kulinarnej przygody i zawalczyć o rodzinną podróż "W poszukiwaniu smaku" do jednego z krajów europejskich.

Słodki, gorzki, słony, kwaśny - to cztery podstawowe smaki, które rozróżniamy. Organizatorzy poszukiwań kulinarnych "Ruszaj w drogę ze smakiem" liczą na to, że finaliści konkursu przywołają wspomnienia, które pojawiły się w najróżniejszych chwilach ich życia i walcząc o finał - wzbogacą ten zestaw o kolejne - smaki z dzieciństwa, z podróży, ze spotkań z przyjaciółmi, pierwszej kolacji we dwoje i wiele innych, nieoczekiwanych pomysłów. Obecnie wypowiedzi wszystkich uczestników można obejrzeć na http://ruszajwdrogezesmakiem.tesco.pl/ogladaj-filmy/

W finale konkursu "Ruszaj w drogę ze smakiem" ośmiu finalistów stanie przed wyzwaniem polegającym na przygotowaniu trzech potraw - niespodzianek z dostarczonych wcześniej produktów. Gotowanie na żywo będzie oceniał i komentował Robert Makłowicz - przewodniczący Jury wyłaniającego zwycięzcę. Finaliści mogą również liczyć fachowe porady oraz wskazówki tego najbardziej cenionego Łowcy Smaku. Zmagania finalistów będą transmitowane on-line oraz na telebimach.

Gośćmi Wielkiego Finału na specjalnym koncercie będą m.in.: uczestnicy programu TVP 2 - The Voice of Poland - Wojtek Gruszczyński , Juliusz Kamil, Michał Sobierajski ,Basia Janyga ,Sabina Sago, Żaneta Lubera.

Imprezę poprowadzą Agnieszka Popielewicz i Mateusz Szymkowiak.

Na zwycięzcę - konesera smaków Tesco - czeka atrakcyjna nagroda w postaci tygodniowej, rodzinnej podróży "W poszukiwaniu smaku" do jednego z trzech krajów europejskich o bogatych tradycjach kulinarnych: regionu Toskanii, regionu Prowansji lub okolic Porto.

Relację i zdjęcia z wyjazdu będzie można obejrzeć w Internecie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×