Uczniowie nazywają Jacykowa profesorem

Wykłada w policealnym Centrum Sztuki na Żoliborzu charakteryzację. Był jurorem w dwójkowym show ''Gwiazdy tańczą na lodzie''. Jest stylistą wielu znanych gwiazd. teraz próbuje swoich sił jako nauczyciel.

Multimedia

W mojej grupie jest dziewięć dziewcząt i jeden chłopiec - mówi Jacyków dziennikowi ''Fakt''. - Na początku wszyscy moi uczniowie mieli problem, jak się mają do mnie zwracać. Aby przełamać lody, powiedziałem im na wstępie, że mogą do mnie mówić, jak chcą, byle nie "ty ch...". I od razu zrobiła się luźna atmosfera - dodaje.

 • Oczywiście będę ich pod koniec semestru egzaminował - wyznaje stylista. Żaden student nie zaliczy charakteryzacji ''na piękne oczy''. Przed sesją będzie trzeba się pouczyć. Jacyków nie ukrywa dumy, że jest nazywany profesorem. Ciekawe, czy Jacyków będzie tak dobrze uczył, jak doradza m.in. w programie TVN (oczywiście odnośnie stylizacji).

Komentarze

Skomentuj
 • anita (gość)

  Jacykow pojacykos;D zal

  24.09.2009 16:21
 • frado (gość)

  Czy to znaczy, że można "ty fiu..."?

  24.09.2009 15:21
 • GREGORIAN (gość)

  On jest żałosny.Przecież wszyscy wiedzą,że beret to nieudany wytwór stylistów!!A on GO LANSUJE!!Jacyków,lansuj kalosze,burasie!! . . . "profesor"-ha,ha... z koziej wólki!!

  24.09.2009 11:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×