"Ugotowani" 20.03.2016, odcinek 5. Cztery kulinarne uczty w Szczecinie [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tym razem, na widzów czekają cztery kulinarne uczty, przygotowane przez uczestników ze Szczecina. Czym tym razem zaskoczą „Ugotowani”? Czterej nieznajomi, cztery kolacje i cztery spotkania pełne niewiadomych. Komu przypadnie uznanie i słodki smak zwycięstwa?

Multimedia

"Ugotowani" w Szczecinie - TVN, niedziela, 20.03.2016, godz. 18:00

Przy jednym stole spotkają się: Anna Pijanowska – właścicielka sklepu z oświetleniem i meblami. Zajmuje się też projektowaniem ubrań. Ania jest osobą, która bardzo ceni sobie elegancję i dobry gust, także ta na talerzu. Jest zadowoloną żoną i mamą dwójki dzieci. Przyznaje, że potrafi wybuchnąć, choć bardzo tego nie lubi. Zdecydowanie woli swoje spokojne i ciepłe oblicze. Oskar Sojka – informatyk i współwłaściciel firmy informatycznej. Z całą stanowczością zapewnia, że nie jest stereotypowym „internetowym geekiem”. Jego największa pasja to majsterkowanie, a pasję tę najchętniej wciela w życie w trakcie remontowania mieszkania. Mówi o sobie, że jest człowiekiem pedantycznym, co czasem wręcz przeszkadza mu w życiu. Karolina Rutkowska – na co dzień prowadzi firmę sprzedającą ekskluzywną żywność. Stara się realizować misję oswajania Polaków z kulinarnymi nowinkami. Jest osobą kreatywną i bardzo ciekawą świata. Lubi kumulować pozytywne emocje na zapas. Rafał Roguszka – pomysłodawca i kreator wydarzeń kulturalnych. Zawodowo i emocjonalnie związany z Domem Kultury „13 Muz”. Kocha pracę z zespołem ludzi, zwłaszcza tych kreatywnych. Poza pracą spełnia się w świecie dźwięków – gra na basie w zespole muzycznym. Nie ukrywa, że jest człowiekiem, po którym od razu widać emocje i intencje.

W tym odcinku przekonamy się, czy delikates może być kontrowersyjny, kto odważy się na konsumpcję w ciemno, oraz komu stres da się najbardziej we znaki. Kto tym razem zaskoczy rywali oryginalną kompozycją, niepowtarzalnym smakiem i niezapomnianą atmosferą?

Komentarze

Skomentuj
 • Widzka (gość)

  Karolina powinna wygrac. A drugi powinien byc Rafal. Anna zalosna, bez smaku i gustu. Takich ludzi nie bierzcie do programu bo nie ma o czym z nimi rozmawiac, nie maja pojecia o dobrym jedzeniu, jedza byle co i to solenie, niedobrze mi bylo. Tacy jak Karolina i Rafal powinni byc, naturalni i o twarci na smaki , please!

  19.12.2016 21:02
 • Gość (gość)

  Zgadzając się na udział w takim programie, powinniśmy być przygotowani na różne smaki. Ewentualne komentarze typu "nie będę tego jadła, nie lubię itp" i robienie solnej zaprawy do każdej z potraw, jest po prostu brakiem kultury - chamstwem. Taka osoba z nadmuchanymi ustami (od naleśnika i kotleta mielonego) nie powinna brać udziału w takich programach.

  18.12.2016 19:11
 • Ania hmmm no nie wiem co to za pastuch glonojad. (gość)

  Aniu nie bierz udziału w tego rodzaju programie gdy słabo znasz mowę polską niczego nie jesteś w stanie spróbować oraz lubisz się rozbierać..to nie o tym program traktuje. Bogaty mąż wkręcił??? Żal.

  04.05.2016 18:31
 • grzesiek (gość)

  dwoje prostaków od kotleta nie umie docenić takiej artystki jak Karolina

  20.03.2016 19:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×