"Ugotowani" 8.05.2016, odcinek 11. Kogo trafi strzała Kupidyna w Białymstoku? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kolejny kulinarny pojedynek rozegra się w Białymstoku! Przed nami cztery niezapomniane wieczory pełne zabawy, adrenaliny i wyjątkowych smaków. Kto zastosuje najlepszą taktykę? Czyje przepisy zaskoczą konkurentów? I czy między uczestnikami… zaiskrzy?

Multimedia

"Ugotowani" odcinek 11. - TVN, niedziela, 8.05.2016, godz. 18:00

Do boju tym razem staną: Kamila Lewicka - menadżerka klubu. Bywa wymagająca, wybuchowa i zawsze wszystko wie najlepiej. W domu, dla odmiany, bywa upierdliwa. Jej największym marzeniem jest zdobycie Koronę Ziemi, na razie jednak wytrwale przygotowuje się do przebiegnięcia półmaratonu. Robert Grabowski – właściciel warsztatu tuningowego. Lubi swoją pracę, bo czuje, że uszczęśliwia kierowców, którzy powierzają swoje samochody w jego ręce. Sam porównałby siebie do wielkiego amerykańskiego pick up’a. I nie jest to porównanie bez kozery, ponieważ Robert trenuje futbol amerykański. Magdalena Tomaszewska – pracownica firmy sprzedającej oleje. Dodatkowo prowadzi warsztaty kulinarne dla najmłodszych. W życiu umie cieszyć się ze wszystkiego tak, jak dziecko. Dlatego też niektórzy dorośli patrzą na nią z lekkim zdziwieniem. Stefan Sochoń – DJ i prezenter muzyczny. Uwielbia zabawę, więc praca to dla niego sama przyjemność. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, na przykład grając w squasha. Spłodził już syna, więc teraz wziął się z wielkim zapałem za budowę domu.

W tym odcinku dowiemy się, kogo trafi strzała Kupidyna, komu adrenalina doda skrzydeł na boisku, oraz kto dostanie deserem w twarz. Na koniec przekonamy się także, do kogo trafi wygrana w wysokości 5 tysięcy złotych!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×