"Ukryta gra". Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu swojego męża

W poniedziałek, 4 listopada, w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się galowa premiera filmu Łukasza Kośmickiego pt., "Ukryta gra". To ostatni film wyprodukowany przez tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.

Multimedia

Premierę "Ukrytej gry" swoją obecności uświetnili odtwórcy głównych ról, z Billem Pullmanem na czele. Na premierze nie mogło zabraknąć również twórców obrazu, a także Agnieszki Woźniak-Starak, która była obecna przy "Ukrytej grze" także podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni.

"Ukryta gra" to najnowsza produkcja Watchout Studio. Pełen napięcia thriller szpiegowski. W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi.

Ania Karwan w muzycznym zwiastunie filmu wyprodukownego przez Piotra Woźniaka-StarakaZobacz więcej

Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

Zobaczcie, jak prezentowała się Agnieszka Woźniak-Starak podczas premiery ostatniego filmu wyprodukowanego przez jej męża.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • krzysia (gość)

    już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła obejrzeć ten film. W końcu tyle się o nim słyszało, a tym bardziej jest to produkcja polsko-amerykańska w której grają wyśmienici aktorzy

    05.11.2019 16:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×