"Ukryta gra". Ewa Minge w ostrych słowach o aferze wokół pochówku Piotra Woźniaka-Staraka

Nie milkną echa po pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Część osób uważa, że mąż Agnieszki Wożniak-Starak został pochowany nielegalnie. Ewa Minge dodała mocny wpis na ten temat.

Multimedia

Piotr Woźniak-Starak pochowany nielegalnie?

Pogrzeb i pochówek Piotra Woźniaka-Staraka wzbudził wiele kontrowersji. Prochy męża Agnieszki Woźniak-Starak spoczęły bowiem w rodzinnej posiadłości Staraków w Fuledzie na Mazurach. Część osób twierdzi, że filmowiec został pochowany nielegalnie i domaga się ekshumacji.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu swojego mężaZobacz więcej

Pomimo że cała sytuacja była wyjaśniana niejednokrotnie, to wciąż wzbudza wiele emocji. Przeciwnicy takiego pochówku domagają się ekshumacji i składają donosy na policję. Do całej sytuacji odniosła się Ewa Minge, która dodała ostry wpis na swoim profilu:

Tak się zastanawiam jak bardzo podłym człowiekiem trzeba być aby wpaść na taki pomysł ? Donos na policję ....? Ludzie na swojej własnej ziemi, pochowali swój dramat. Zamknęli kawałek miłości , którą śmieć bliskiego człowieka zamieniła w proch aby być jak najbliżej tego prochu, aby miejsce,w którym doświadczali największego szczęścia ale i nieszczęścia , otuliło ich żałobę i skryło resztki materii.

Projektantka nie godzi się na takie traktowanie zmarłego i rodzin, która przeżywa dramat.

Jest większa ilość problemów jak te szczątki ludzkie w tej ziemi . Rozgrzebać teraz mu dom ? Zrobić tym ludziom kolejny pochówek i zmartwychwstanie ? Ludzie co się z wami dzieje ? I jeszcze te komentarze, ze rodzina wyszła uśmiechnięta na ściankę , ściganie Agnieszki z aparatem, jaki prezentuje rodzaj miny. Serio ?

Piotr Woźniak-Starak nie żyje- co się wydarzyło?

W nocy z 17 na 18 sierpnia około godziny 2:00 motorówka, którą płyną Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia kobieta podczas zakrętu przewróciła się. Oboje znaleźli się w wodzie, jednak kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Około godz. 04 dryfującą łódkę zauważyli rybacy i zgłosili ten fakt policji. - O godz. 4 nad ranem (w niedzielę - red.) otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji, którego cytuje Onet.pl. Na miejsce przebyli policjanci oraz ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motorówka miała wyłączony silnik. W trakcie poszukiwań, na brzegu znaleziono kobietę. Była w dobrym stanie. Poszukiwania prowadzone m.in. z helikopterami oraz łodziami z sonarami zawieszono w niedzielę o godz. 21:00 z powodu zapadającego zmroku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • sandra (gość)

  Ja tam jako prawdziwy kinoman to wolę się skupić na tym filmie Ukryta Gra. Już wcześniejsze produkcje tego producenta mi się podobały i teraz też muszę powiedzieć że film naprawdę trzyma w napięciu do ostatniej minuty

  04.12.2019 15:04
 • Ela (gość)

  Ma rację. Jakie zagrożenie epidemiologiczne? Tony śmieci zalewają Polskę. Płoną wysypiska,a właściwie służby najczęściej nie mogę nic zrobić. Dajcie spokój rodzinie i zmarłemu

  08.11.2019 16:37
 • gregg44 (gość)

  Zdaniem p. Minge, skoro mają pieniądze, to mogą mieć prawo w d. I nikomu nic do tego. Wyjątkowo paskudne zdanie.

  08.11.2019 13:13
 • sawa (gość)

  Nie krytykujcie jej, ona i tak tego nie zrozumie. Tylko proste przekazy.

  08.11.2019 09:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×