"Ukryta gra". Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka po raz pierwszy publicznie razem! Dlaczego dopiero teraz?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka po raz pierwszy pokazali się publicznie razem! Przyszli na uroczystą premierę filmu "Ukryta gra", wyprodukowanego przez Watchout Studio zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.

Multimedia

Paulina Krupińska po raz pierwszy z mężem

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są ze sobą już pięć lat, a małżeństwem od ponad roku, ale jak dotąd nigdy nie pojawili się publicznie razem. To zmieniło się w dniu uroczystej premiery filmu "Ukryta gra", wyprodukowanego przez Watchout Studio zmarłego pod koniec sierpnia 2019 r. Piotra Woźniaka-Staraka. Dlaczego wybrali właśnie tę okazję, aby przyjść razem?

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu swojego mężaZobacz więcej

Okazuje się, że modelka i muzyk złamali swoją zasadę dotyczącą niepojawiania się wspólnie na imprezach showbiznesowych, aby uczcić pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. - Znaliśmy Piotra i darzyliśmy go wielką sympatią. Ja uważam, że jesteśmy mu to winni, bo wniósł do naszego życia dużo dobra. Był bardzo dobrym człowiekiem - powiedział Karpiel-Bułecka w rozmowie z Jastrząb Post.

Paulina Krupińska zdradziła też, że dzięki znajomości z Woźniakiem-Starakiem poznała Billa Pullmana, który gra jedną z głównych ról w "Ukrytej grze". - Z reguły nie chodzę na tego typu imprezy, bo się na nich nie odnajduję. Wolę być na scenie. Tutaj zrobiłem wyjątek, bo chciałem dziś tu być i uczcić pamięć Piotrka. Tym bardziej, że on dużo o tym filmie opowiadał, pokazywał nam jego fragmenty i bardzo to przeżywał. Ten film znaczył dla niego bardzo wiele – dodał Sebastian.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka odpoczywają z dziećmi na słonecznej Ibizie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Paulina Krupińska o udziale w "Dance, Dance, Dance"

Komentarze

Skomentuj
  • tymek (gość)

    Nie rozumiem po co rozwijac sie nad tymi wszystkimi zwiazkami czy nie zwiazkami - skupmy sie na filmie ktory jest naprawde super :)

    04.12.2019 23:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×