"Ukryta prawda" po raz 500. Jubileuszowy odcinek już 1 września w TVN

Serial "Ukryta prawda", w którym autentyzm i fakty odgrywają największą rolę, a dociekanie ich to kwintesencja każdej historii świętuje wyjątkowy jubileusz. Już 1 września o godzinie 17:00 w TVN widzowie będą mogli obejrzeć 500. poruszający odcinek paradokumentu.

Multimedia

"Ukryta prawda" powraca w nowym sezonie z paletą barwnych i różnorodnych historii. Każda z nich – mocna i emocjonująca - odkryje sekret, który miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego i na zawsze schować się w zaciszu codzienności bohaterów. Tak miało być i tym razem…

W 500. odcinku widzowie poznają historię młodej dziewczyny – Oli. Czternastolatki która mieszka wraz z rodzicami – Martyną i Bartkiem oraz siostrą Julią, u której zdiagnozowano ostrą białaczkę. Martyna zrezygnowała z pracy zawodowej, by opiekować się córką. Kobieta przekonuje Olę, żeby oddała siostrze szpik. Dziewczynka nie chce się na to zgodzić. Boi się bólu, powikłań, poza tym jest nieszczęśliwa, czuje, że cały świat kreci się wokół jej starszej siostry. Martyna jest wściekła. Uważa Olę za egoistkę. Nie może zrozumieć, czemu jej młodsza córka utrudnia życie całej rodzinie, podczas gdy Julia od lat walczy z chorobą. Czy Ola w końcu zdecyduje się zostać dawca szpiku i pomóc siostrze? A może ukrywa coś co nie pozwala jej spełnić oczekiwań matki wobec starszej siostry, a w głębi serca chciałby jej pomóc?

"Ukryta prawda" to odzwierciedlenie życia, problemów i skrajnych emocji. Serial od pierwszego dnia emisji czyli 13 lutego 2012 roku cieszy się niesłabnącą sympatią widzów.

 • Powodem tej popularności z pewnością jest format, w którym widz do ostatniego momentu trzymany jest w napięciu i zastanawia się, jakie fakty ujrzą światło dzienne, i jak zmienią życie naszego bohatera. W "Ukrytej prawdzie" ludzie odnajdują historie, które przydarzyły się albo im samym, albo najbliższym. Miłość, zazdrość, kłopoty w pracy, śmierć bliskiej osoby, problemy z dorastającymi dziećmi – to tematy bliskie każdej rodzinie. Często inspiracją do kolejnych epizodów są prawdziwe historie, którymi dzielą się z nami sami widzowie. Nie boimy się poruszania tematów trudnych i kontrowersyjnych - takich, o których niezręcznie powiedzieć nawet bliskiej osobie. Emisja 500. premierowego odcinka to dla nas ogromny sukces i powód do dumy. To dowód na to, że widzowie chętnie wybierają nasz program, bo mają do nas zaufanie. Wierzą, że jesteśmy blisko ich problemów, a nasi bohaterowie niejednokrotnie inspirują ich do podjęcia ważnych życiowych decyzji – mówi producent Aneta Kot.

W jesiennej ramówce "Ukrytą prawdę" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Każdy odcinek poprzedniej edycji oglądało średnio 1,4 mln widzów.

Komentarze

Skomentuj
 • Żul z ukrainy (gość)

  Po co nagrywać takie g..no? Zeby czas antenowy zapchac?

  18.03.2022 06:46
 • Szymon5 (gość)

  A dlaczego nie emitują na polsat polsat film i polsat romans

  16.11.2019 14:36
 • Ewka (gość)

  Przecież ten odcinek już oglądałam

  22.09.2015 16:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×