Ula i Bartek z "M jak miłość" czy Anka i Paweł z "Przyjaciółek"? Oto najbardziej niedobrane pary w polskich serialach!

Nie wszystkie związki z polskich seriali są idealne. Niestety niektóre pary naprawdę źle się dobrały! Sprawdźcie najbardziej niedobrane pary w polskich serialach!

Multimedia

Najbardziej niedobrane pary w polskich serialach

Piękne związki jak z seriali to marzenie każdego z nas! Niestety nie zawsze wszystko układa się tak dobrze i serialowe pary także przechodzą kryzysy. Gorzej, jeśli od początku wiadomo, że nic z tego nie będzie, bo para jest po prostu źle dobrana...

Najfajniejsze pary z filmów i seriali. O takich związkach marzymy na co dzień! Zobacz więcej

Najgorsze pary w serialach

Kiedy związek przechodzi więcej kryzysów i kłótni niż szczęśliwych chwil, musi się w końcu skończyć. Tak właśnie było np. z Anną i Michałem z "Diagnozy". Niektórzy bohaterowie zostali wielokrotnie zdradzeni przez swoich partnerów, a mimo to tkwią w tym nieszczęśliwym związku jak Anka i Paweł z "Przyjaciółek" czy Kinga i Artur z "Pierwszej miłość". Czasem związek niszczą także kłamstwa jak u Sylwii i Piotra z serialu "Zakochani po uszy".

Te serialowe pary wyraźnie do siebie nie pasują i powinny szukać szczęścia gdzieś indziej!

W naszej galerii zebraliśmy kilka przykładów par, które nie są najlepiej dobrane, więc ich związki pewnie niedługo się skończą! Które z nich są "najgorsze"?

Ilona i Maks w "Na Wspólnej" oraz Zuza i Jerzy w "Przyjaciółkach", czyli serialowe pary z dużą różnicą wieku. Które związki przetrwały?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Seriale do nadrobienia w wakacje

Komentarze

Skomentuj
  • Sara konta (gość)

    Ula nie zgodz a ten ślub ty i janek będziecie razem

    04.09.2019 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×