"Ultraviolet". Anna Dereszowska i Bartosz Gelner w nowym serialu AXN. Zobacz kolejne zdjęcia z planu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Do obsady serialu Ultraviolet dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskigo, Agaty Kuleszy, Michała Żurawskiego, Marka Kality i Bartłomieja Topy widzowie zobaczą m.in. Magdalenę Czerwińską, Annę Dereszowską, Bartosza Gelnera, Annę Korcz i Patryka Pniewskiego.

Multimedia

Magdalena Czerwińska wciela się w rolę Beaty Misiak, detektyw z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego komendy wojewódzkiej w Łodzi. Partneruje Michałowi Holendrowi (w tej roli Sebastian Fabijański) w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Czerwińska grała m.in. w takich filmach jak Bogowie Łukasza Palkowskiego i Pod mocnym aniołem Wojciecha Smarzowskiego, a także w serialu Belfer.

W Ultraviolecie widzowie zobaczą także Annę Dereszowską. Grana przez nią Oliwia Cieślak to znacząca postać w odcinku o inteligentnym domu, w którym dochodzi do tragedii. Popularność przyniosły aktorce m.in. filmy Testosteron, Świadek koronny, Lejdis, Sęp i Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Można ją było oglądać również w serialach Glina, Przyjaciółki i Prawo Agaty. W rolę męża głównej bohaterki serialu, Oli (Marta Nieradkiewicz), wciela się Bartosz Gelner (Przystań, Sala samobójców, Płynące wieżowce). W serialu pojawią się też Anna Korcz (Na wspólnej, Chopin. Pragnienie miłości, Ja wam pokażę! i Ryś) i Patryk Pniewski (Belfer, To tylko komedia).

Serial Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

Patryk Pniewski w nowym serialu AXN! Wiemy, kogo zagra [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa (Miasto 44, Sala samobójców) i Sławomir Fabicki (Miłość, Zbrodnia 2). W produkcję zaangażowani są także twórcy amerykańscy - producentami wykonawczymi są Wendy West (Dexter, Czarna lista) i Barry Josephson (Kości, Zaczarowana, Bardzo Dziki Zachód). Za realizację Ultravioletu odpowiada Opus Film (nagrodzona Oscarem Ida, Wymyk, Zbrodnia).

Przypominamy, że premiera serialu "Ultraviolet" odbędzie się jesienią w AXN.

Komentarze

Skomentuj
  • xyz (gość)

    A to niespodzianka bo Gelner w PŁYNĄCYCH WIEŻOWCACH zagrał chłopaka partnera Nieradkiewicz a tu proszę w kolejnej produkcji jednak mąż :)

    24.07.2017 22:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×