"Ultraviolet". AXN zapowiada 2. sezon! Co wydarzy się w życiu Oli Serafin? Kiedy premiera?

W maju 2019 r. AXN rozpoczyna prace na planie 2. sezonu serialu "Ultraviolet"! Produkcja z Martą Nieradkiewicz w roli głównej miała swoją premierę w październiku 2017 roku. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Multimedia

"Ultraviolet" to serial oparty na książce Deborah Halber "The Skeleton Crew", który opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz), którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę i szuka pomocy w Internecie. Znajduje grupę detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

Marta Nieradkiewicz: Nie mogę uwierzyć, że to już teraz wychodzi na światło dzienne! [WYWIAD]Zobacz więcej

Drugi sezon "Ultravioletu" będzie miał 12 odcinków, a za ich produkcję ponownie odpowiadać będzie Opus TV, należący do grupy Opus Film. Prace na planie mają ruszyć w maju 2019 w Łodzi. Nowe odcinki będą skupiać się na zaangażowaniu Oli w sprawę dotyczącą bezpieczeństwa jej rodziny.

Reżyserią zajmą się Bartosz Prokopowicz, Łukasz Kośmicki i Anna Jadowska. Nie wiadomo, kto znajdzie się w obsadzie 2. sezonu. W premierowej odsłonie na ekranie pojawili się, oprócz Nieradkiewicz, m.in.: Agata Kulesza, Bartłomiej Topa, Sebastian Fabjański, Ireneusz Czop, Marcin Bosak, Anna Dereszowska, Weronika Rosati i Mateusz Damięcki. Data premiera nowej serii nie została jeszcze ujawniona.

Kto jest kim w nowym serialu AXN? Poznaj bohaterów produkcji [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×