ultraviolet bohaterowie

Przeczytaj także:

"Ultraviolet 2.0" [RECENZJA]. Serialowy hit AXN i Netflix powraca! To dalej smaczny kryminalny koktajl i kawał serialowej rozrywki?

Telewizja AXN działa konsekwentnie. Pierwszy sezon serialu "Ultraviolet" okazał się dużym sukcesem, więc nic dziwnego, że włodarze stacji postanowili zlecić realizację nowych odcinków. Co prawda za sukcesem 1. sezonu w ogromnym stopniu stoi późniejsza dystrybucja za pośrednictwem platformy Netflix, jednak AXN jest świadome swojej pozycji i tej współpracy kończyć nie zamierza. Sprawdźcie, czego spodziewać się po 1. odcinku serialu "Ultraviolet 2.0".

02.10.2019Recenzja

"Ultraviolet". Sebastian Fabijański: To najlżejsza rola w moim życiu, poprzednie mocno odbiły się na moim samopoczuciu [WIDEO]

Sebastian Fabijański to jedno z najgłośniejszych nazwisk ubiegłego roku. Już w październiku będziemy mogli go oglądać w nowym serialu AXN pt. "Ultraviolet". Jak sam przyznaje, to najlżejsza rola w jego życiu, poprzednie kreacje mocno odbiły się na jego samopoczuciu. Sprawdź, co Sebastian Fabijański powiedział nam o swojej roli w serialu "Ultraviolet".

03.10.2017Ultraviolet

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×