"Ultraviolet". Kiedy premiera muzyki do serialu telewizji AXN? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W styczniu 2018 r. telewizja AXN wyda soundtrack do serialu Ultraviolet, stworzony przez Wojtka Urbańskiego.

Multimedia

Na płycie znajdzie się zarówno muzyka skomponowana przez Wojtka, jak i utwory innych polskich wykonawców, wykorzystane w serialu. Album zostanie wydany sumptem niezależnej wytwórni U Know Me Records.

Telewizja AXN, tworząc swoją produkcję lokalną, po raz pierwszy zdecydowała się na połączenie komercyjnego świata telewizji ze światem polskiej muzyki alternatywnej. Podobnie jak scenariusz serialu, harmonia i melodie w wielu utworach, które znalazły się na płycie, owiane są tajemnicą i niepokojem.

Julia Wieniawa opowiada o swoich planach na 2018 rok [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Współczesna, elektroniczna muzyka wyraźnie podkreśla pokazaną w "Ultraviolecie" siłę nowych technologii. Poza kompozycjami Wojtka Urbańskiego na płycie znajdą się również utwory takich polskich wykonawców jak FFRANCIS, Das Moon, Duit feat. Pasts i We draw a, a także piosenka "Ultraviolet", wykonana przez Justynę Święs. Warto podkreślić, że wyjątkowy jest również wydawca, gdyż płyta ukaże się sumptem jednej z najbardziej znanychpolskich wytwórni niezależnych – U Know Me Records.

To dla nas projekt niepowtarzalny, bo mamy okazję udowodnić, że w polskiej muzyce niezależnej można znaleźć wiele skarbów i po cichu liczę, że utorujemy tą płytą drogę do kolejnych ciekawych projektów, które połączą świat muzyczny i filmowy - mówi Marcin Grośkiewicz, wydawca płyty.

PŁYTA Z MUZYKĄ DO SERIALU "ULTRAVIOLET" UKAŻE SIĘ 13 STYCZNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×