"Ultraviolet". Kolejni aktorzy dołączają do obsady nowego serialu AXN! Kto zagra? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Do obsady serialu kryminalnego "Ultraviolet" dołączyli kolejni aktorzy. Kogo zobaczymy na ekranie w październiku obok Sebastiana Fabijańskiego, Marty Nieradkiewicz, Agaty Kuleszy i Bartłomieja Topy? Sprawdź!

Multimedia

Do obsady serialu kryminalnego "Ultraviolet" dołączyli kolejni aktorzy. Na planie nowej produkcji AXN pojawili się Weronika Rosati, Katarzyna Herman i Mateusz Damięcki. Na ekranie widzowie zobaczą ich obok m.in. Sebastiana Fabijańskiego, Marty Nieradkiewicz, Agaty Kuleszy i Bartłomieja Topy.

Anna Dereszowska i Bartosz Gelner w nowym serialu AXN. Zobacz kolejne zdjęcia z planu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Weronika Rosati zagra w odcinku, w którym policja i grupa Ultraviolet wyjaśniają sprawę tajemniczych samobójstw nastolatków. Rosati znana jest m.in. z roli w Obławie czy w nominowanym do Oscara filmie W ciemności Agnieszki Holland. W zagranicznych produkcjach pracowała u boku takich gwiazd jak Sharon Stone, Winona Ryder, Christopher Walken, Al Pacino i Sylvester Stallone. Katarzyna Herman zagra Sylwię Hardej – dziennikarkę, która pomaga grupie Ultraviolet w rozwiązaniu sprawy niewyjaśnionych zaginięć kobiet. Aktorka znana jest z ról w takich serialach i filmach jak Pokot, Ekipa, Oszukane, czy Wszystko, co kocham. Mateusz Damięcki wcieli się w Adriana Szmita, jednego z członków grupy Ultraviolet. Rozpoznawalność przyniosły mu role w takich serialach i filmach jak: Egzamin z życia, Teraz albo nigdy!, Jutro idziemy do kina czy Kochaj i tańcz.

Przypominamy, że serial "Ultraviolet" opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę i szuka pomocy w Internecie. Znajduje grupę detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

Polska wokalistka promuje nowy serial AXN! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa (Miasto 44, Sala samobójców) i Sławomir Fabicki (Miłość, Zbrodnia 2). W produkcję zaangażowani są także twórcy amerykańscy - producentami wykonawczymi są Wendy West (Dexter, Czarna lista) i Barry Josephson (Kości, Zaczarowana, Bardzo Dziki Zachód).

Premiera Ultravioletu odbędzie się 25 października w AXN.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×