"Ultraviolet" lepszy od "Belfra"? Sebastian Fabijański porównuje potencjał! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W październiku na antenie AXN pojawi się nowy serial kryminalny z Sebastianem Fabijańskim w jednej z głównych ról. Czy "Ultraviolet" dorówna takim serialom jak "Belfer" czy "Pakt"? Sprawdź, co sądzi o tym Fabijański.

Multimedia

Tegoroczna jesień będzie należała do seriali kryminalnych. W październiku na antenie Canal+ będziemy mogli oglądać nowe odcinki "Belfra". HBO zaprezentuje z kolei wyczekiwany, 2. sezon serialu "Wataha". W szranki z tymi produkcjami stanie również "Ultraviolet" od AXN.

Nowe technologie i mroczne historie, czyli popowy kryminał według AXN [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

To historia Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę i szuka pomocy w Internecie. Znajduje grupę detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

Czy "Ultraviolet" może zagrozić pozycji serialu Canal+ pt. "Belfer", którego 1. sezon odniósł spektakularny sukces? Sprawdź, co sądzi o tym Sebastian Fabijański - aktor obu produkcji.

Zobacz galerię

Premiera Ultravioletu odbędzie się 25 października w AXN.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×