"Ultraviolet" Netflix. Polski serial z Martą Nieradkiewicz i Agatą Kuleszą już na Netflix! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W ostatnim czasie na platformę Netflix trafił nowy polski serial pt. "Ultraviolet". To produkcja telewizji AXN, w której główne role zagrali Marta Nieradkiewicz, Agata Kulesza oraz Sebastian Fabijański. Sprawdźcie, o czym jest "Ultraviolet"!

Multimedia

"ULTRAVIOLET" NA NETFLIX

"Ultraviolet" to polski serial kryminalny, który w 2017 roku wyprodukowała telewizja AXN. Serial opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

W obsadzie "Ultravioletu" pojawili się Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański, Michał Żurawski, Viet Anh Do, Karolina Chapko, Paulina Chapko, Marek Kalita, Agata Kulesza, Magdalena Czerwińska oraz Bartłomiej Topa.

"Ultraviolet". Internetowi detektywi w akcji! Nowy polski dobry serial kryminalny?Zobacz więcej

Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa (Miasto 44, Sala samobójców) i Sławomir Fabicki (Miłość, Zbrodnia 2). W produkcję zaangażowani są także twórcy amerykańscy - producentami wykonawczymi są Wendy West (Dexter, Czarna lista) i Barry Josephson (Kości, Zaczarowana, Bardzo Dziki Zachód). Za realizację Ultravioletu odpowiada Opus Film (nagrodzona Oscarem Ida, Wymyk, Zbrodnia).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×