"Ultraviolet". Polska wokalistka promuje nowy serial AXN! [ZDJĘCIA]

"Ultraviolet" to nowy kryminalny serial telewizji AXN, który już wkrótce będzie miał swoją premierę. W sieci właśnie pojawiła się piosenka promująca serial, którą zaśpiewała Justyna Święs.

Multimedia

Serial "Ultraviolet" opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin (Marta Nieradkiewicz), którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

Anna Dereszowska i Bartosz Gelner w nowym serialu AXN. Zobacz kolejne zdjęcia z planu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W obsadzie serialu znaleźli się także m.in. Sebastian Fabijański, Magdalena Czerwińska oraz Patryk Pniewski. Za reżyserię produkcji odpowiadają Jan Komasa i Sławomir Fabicki.

Serial jest promowany przez piosenkę "Ultraviolet", którą skomponował Wojtek Urbański. Wokalnie w utworze udzieliła się Justyna Święs, należąca do zespołu The Dumplings.

"ULTRAVIOLET" NA ANTENĘ AXN TRAFI JESIENIĄ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×