"Ultraviolet". Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski, Marta Nieradkiewicz i inni na zdjęciach z planu 2. sezonu serialu AXN!

W maju br.rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu serialu "Ultraviolet". AXN zaprezentowało właśnie pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków, na których widzimy m.in. Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego i Martę Nieradkiewicz. Zobaczcie, jak zapowiada się 2. sezon!

Multimedia

Stacja AXN intensywnie pracuje nad drugim sezonem serialu "Ultraviolet" z Martą Nieradkiewicz w roli głównej. Zdjęcia do produkcji wystartowały w maju br., a premiera nowych odcinków odbędzie się jesienią w AXN. Nowe odcinki będą skupiać się na zaangażowaniu Oli w sprawę dotyczącą bezpieczeństwa jej rodziny.

Będzie 2. sezon! Co wydarzy się w życiu Oli Serafin? Kiedy premiera?Zobacz więcej

W sieci pojawił się już pierwsze zdjęcia z planu 2. sezonu serialu "Ultraviolet". Do Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Pauliny i Karoliny Chapko, Magdaleny Czerwińskiej, Michała Żurawskiego, Agaty Kuleszy i Bartłomieja Topy dołączyli w tym roku Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski. Gorczyca wcieli się w Ilonę, bratową serialowej Oli. Piotr Stramowski zagra Kubę, policjanta z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego.

Jak zapowiada się 2. sezon serialu "Ultraviolet"? Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu produkcji AXN!

Zobacz galerię

Pierwszy sezon serialu "Ultraviolet" można oglądać na Netflix!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×