"Ultraviolet" sezon 2. Maciej Musiałowski i Vanessa Aleksander zagrają w serialu Netflix?

Maciej Musiałowski oraz Vanessa Aleksander kilka dni temu na swoich profilach Instagram pochwalili się, że... zagrają w produkcji dla platformy Netflix! Sprawdźcie, o co chodzi!

Multimedia

Vanessa Aleksander i Maciej Musiałowski to jedni z najbardziej popularnych aktorów młodego pokolenia. Kilka dni temu oboje w swoich mediach społecznościowych opublikowali zdjęcia z pewnego planu zdjęciowego, które podpisali new project for Netflix, a dodatkowo Musiałowski dodał opis:

AXN production for @netflixpl

Wszystko wskazuje na to, że młodzi aktorzy dołączyli do obsady 2. sezonu serialu AXN pt. "Ultraviolet", który po emisji w telewizji był dostępny na Netflix. Wszystko wskazuje na to, że 2. sezon serialu także trafi na Netflix!

Znane gwiazdy dołączają do obsady serialu AXN! Kogo zagrają?Zobacz więcej

Aleksander i Musiałowski oczywiście w żaden sposób nie potwierdzili oraz nie zdementowali tych informacji. Napisali jedynie, że wcielają się w postaci o imionach Lila i Stefan. Może to oznaczać, że pojawią się w "Ultraviolecie" jedynie epizodycznie, w jednym z odcinków powstającej produkcji.

Główny wątek fabularny nowego sezonu serialu "Ultraviolet" obracać się będzie wokół Oli Serafin i jej rodziny, która znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nowe odcinki będą emitowane jesienią na kanale AXN. Pierwszy sezon dostępny jest na Netfliksie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×