Ulubieni aktorzy Patryka Vegi! Oświeciński, Stramowski, Bołądź i inni rekordziści!

Gdy przyjrzymy się obsadom filmów Patryka Vegi, niektóre nazwiska powtarzają się dość często? Kim są ulubieni aktorzy tego popularnego reżysera? Sprawdź w naszej galerii!

Multimedia

Patryk Vega to niekwestionowany król polskiego kina rozrywkowego! Potrafi w ciągu jednego roku nakręcić kilka filmów, które przyciągają do kin tysiące widzów, mimo że krytycy zwykle nie zostawiają na nich suchej nitki.

Nowy film Patryka Vegi na Netflix! Warto obejrzeć?Zobacz więcej

Są tacy reżyserzy, którzy szczególnie upodobali sobie współpracę z konkretnymi aktorami. Patryk Vega z pewnością jest jednym z nich. Oczywiście w jego produkcjach pojawiają się ciągle nowe twarze (i to nie tylko zawodowi aktorzy, ale także celebrycie), ale dla pewnych osób znajdzie się miejsce w obsadzie niemalże każdego z jego filmów i seriali.

Jednym z ulubionych aktorów Vegi przez lata był Tomasz Oświeciński. Ostatnio stwierdził on jednak, że nie zamierza już więcej pojawiać się w jego filmach. - Dziękuję Patrykowi Vedze za to, że dzięki niemu zaistniałem. Za to jestem mu wdzięczny. Myślę jednak, że nasza przygoda już się skończyła. - powiedział w rozmowie z Telemagazynem.

W naszej galerii znajdziecie inne aktorki i aktorów, którzy bardzo często pojawiają się w filma Patryka Vegi. Czy i oni kiedyś powiedzą mu "stop"? Tego nie wiemy!

Zobacz galerię

Wywiad z Tomaszem Oświecińskim - dlaczego nie chce już grać dla Patryka Vegi?

Komentarze

Skomentuj
 • Papryk VEGA (gość)

  gówno prawda, moim ulubionym aktorem jest sławomir peszko i turbo dzban

  24.05.2020 16:23
 • filmo (gość)

  Oglądaj 365 dni oraz inne hity kinowe w domu!

  filmvod.pl

  Świetna wyszukiwarka filmów oraz seriali online. Nie przegap dzisiejszego hity oglądaj online Na komputerze czy tablecie!

  24.05.2020 09:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×