ULUBIONA RODZINA AMERYKI PO RAZ OSTATNI NA E! ENTERTAINMENT

FINAŁOWY SEZON Z KAMERĄ U KARDASHIANÓW OD 28 MARCA NA KANALE E!

Multimedia

Już w niedzielę 28 marca o 21:00 kanał E! rozpocznie emisję dwudziestego sezonu serialu Z kamerą u Kardashianów, w którym po raz ostatni będziemy towarzyszyć tej niezwykłej rodzinie we wzlotach i upadkach, ekscytując się sukcesami jej członków i współczując niepowodzeń.

Przez ponad dekadę cały świat śledził losy najbardziej znanego klanu Ameryki. W tym czasie mogliśmy obserwować, jak reality-show o rodzinie mało znanych celebrytów przeistoczyło się w globalny fenomen i przyniosło Kardashianom ogólnoświatową rozpoznawalność. Od zdrad i rozwodów, do ślubów, narodzin dzieci czy zmiany płci – produkcja kanału E! co i raz przełamywała tabu i zaskakiwała widzów na całym świecie. Po 20 sezonach pełnych niespodzianek, radości, łez, imprez i zwrotów akcji, kultowy program Z kamerą u Kardashianów dobiega końca.

Już w tę niedzielę zobaczmy, jakie niespodzianki czekają na Kardashianów w finałowym sezonie, jak radzą sobie z przeciwnościami losu oraz jakie mają plany na przyszłość. W pierwszym odcinku towarzyszymy rodzinie podczas rodzinnego wypadu do Malibu i poznajemy problemy, z jakimi borykają się Khloé, Scott i Kim. Czy Khloé będzie gotowa na kolejne dziecko? Czy Kourtney i Scott mogą do siebie wrócić? Czy Kim zda test, który pozwoli jej zostać prawniczką? Mimo że drogi życiowe Kardashianów prowadzą w różnych kierunkach, to głęboka więź, która ich łączy i wzajemne wsparcie nigdy nie słabną. Rodzina jest dla nich zawsze najważniejsza i to udowodnią również w finałowym sezonie serialu.

„Z kamerą u Kardashianów”, sezon 20 - premierowe odcinki tylko na kanale E! w każdą niedzielę, od 28 marca o 21:00.

***

O NBCUniversal International Networks

Oddział należący do dywizji Direct to Consumer posiada jedną z najlepszych na świecie ofert w dziedzinie rozrywki dostarczającą wysokiej jakości treści i atrakcyjne brandy mediowe do ponad 160 krajów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Łacińskiej i Azji. Portfolio obejmuje kanały SCI FI, E! Entertainment Television, 13 Ulica, DIVA, UNIVERSAL TV, Studio Universal, Telemundo, Bravo i DreamWorks. Te wyjątkowe marki dostarczają pełną gamę emocji publiczności na całym świecie.

NBCUniversal to jedna z największych na świecie globalnych spółek medialno-rozrywkowych zajmujących się produkcją oraz marketingiem rozrywkowych i informacyjnych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. NBCUniversal jest właścicielem i zarządcą cennego portfolio składającego się z sieci informacyjnych i rozrywkowych, czołowego producenta filmów fabularnych, wiodącej grupy kanałów telewizyjnych, światowej sławy tematycznych parków rozrywki i grupę internetowych firm. NBCUniversal należy do Comcast Corporation.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×