"Umów się ze mną. Take me out". Andrzej i Dorota wciąż się spotykają! Pierwsza poważna para w programie? [ZDJĘCIA]

- Uśmiech Andrzeja powalił wszystkie dziewczyny, uśmiech Doroty powalił Andrzeja – mówił Piotr "Guma" Gumulec, gdy Andrzej wybrał Dorotę i razem udawali się na randkę. Okazuje się, że wciąż się spotykają!

Multimedia

"Umów się ze mną. Take me out" - sprawdź program tv

Czy na randce po odcinku "Umów się ze mną. Take me out" Andrzej i Dorota nadal uśmiechali się do siebie? Zdecydowanie tak, mimo że Dorota miała trochę niekomfortowe ubranie – skórzaną kurtkę, a pod nią… nic. Andrzej ocenił, że to „tym lepiej” i… zwiększył ogień w elektrycznym kominku. W takiej miłej i coraz cieplejszej atmosferze upłynął im cały wieczór.

Klaudia Fedorczuk nago wkrótce na okładce jednego z magazynów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Dorota mieszkała jedenaście lat w Wiedniu. Lubi zwiedzać świat - była np. w Makao. Twierdzi, że ma „dwie lewe nogi do tańczenia” i z tego powodu nie wybrała w poprzednim odcinku uczestnika, którego pasją był właśnie taniec. Na randce dostrzegła w Andrzeju piękne oczy, których nie zauważyła w studio. A czy odkryła coś jeszcze, kiedy kontynuowali randkę już sami, bez kamer?

- Z randki pojechaliśmy do hotelu, w którym rozmawialiśmy do trzeciej nad ranem. Potem pojechaliśmy razem - ja do Katowic, Andrzej do Dąbrowy Górniczej. Andrzej to jest strasznie fajny i pozytywny chłopak. Liczę na to, że jak wróci w maju na stałe do Polski, to poznamy się jeszcze lepiej. Moja rodzina też się nie może doczekać i w kółko pyta, kiedy im go wreszcie pokażę( – śmieje się Dorota. I dodaje: – Dalej jemy razem słodycze. Zawsze kiedy się spotykamy, Andrzej przynosi mi krem czekoladowy. Myślę, że ten krem nas połączył. Krem i tęsknota za krajem, bo Andrzej też już od kilku lat mieszka w Londynie. *

Andrzej również komplementuje Dorotę: – Jest niesamowita. Ma ogień w oczach i jest bardzo żywa, kontaktowa, towarzyska. Moi znajomi od razu się nią zachwycili. Wracam z Londynu na stałe już w maju i mam nadzieję, że będziemy się spotykać jeszcze częściej. Polecam też program, bo ja widzę same plusy.

Eliza Gwiazda wśród dziewczyn! Kogo szuka blogerka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ten wybór to był strzał w dziesiątkę! Dorota i Andrzej spotkali się już 6 razy i zanosi się na więcej! Nie tylko dlatego, że Dorota mieszka w Katowicach, a Andrzej w Dąbrowie Górniczej. Między nimi po prostu zaiskrzyło!

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • aleksandra (gość)

    słodziaki, aby im się udało!

    11.04.2018 21:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×