"Umów się ze mną. Take me out". Klaudia Fedorczuk nago wkrótce na okładce jednego z magazynów! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Klaudia Fedorczuk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych uczestniczek polsatowskiego programu "Umów się ze mną. Take me out". Nie brakuje jej także odwagi, dlatego już wkrótce modelka zaprezentuje się w nagiej sesji zdjęciowej!

Multimedia

Jedną z zalet Klaudii jest szczerość. Sama otwarcie przyznaje, że wystarczą jej trzy sekundy, aby ocenić, czy pójdzie z kimś do łóżka. Jako, że Klaudia wciąż jest singielką, to na pewno zdjęcia z jej rozebranej sesji jeszcze bardziej spodobają się niektórym fanom urody uczestniczki "Umów się ze mną. Take me out".

Asza, czyli jedna z najbardziej wybrednych uczestniczek. Co o niej wiemy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Klaudia jako jedna z pierwszych zaczęła podbijać Instagram i na nim zarabiać, z czym nigdy się nie kryła. Ponadto nie są jej obce akcje charytatywne, szczególnie te, w których pomaga się zwierzętom.

Klaudia Fedorczuk jeszcze nie ujawniła, na okładce którego czasopisma dla mężczyzn się pojawi, ale fani jej wdzięków już mogą zacierać ręce! Kibicujecie Klaudii w programie "Umów się ze mną. Take me out"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • czesio (gość)

  a w prawym narożniku na prawej STOLNICY pierogi będzie kleić KLAAAAAAAUDIAAAA Feeeeedooorczuuuuuk ......

  13.06.2019 12:53
 • Greg (gość)

  Ale laska

  04.04.2018 20:44
 • Zniesmaczony (gość)

  Tak z jednej strony wybija się na pierwsze miejsce ,bo wszyscy będą o niej mówić,z drugiej jednak program traci pokazując czym zajmują się jego największe gwiazdy.

  04.04.2018 20:06
 • Zniesmaczony (gość)

  Tak z jednej strony wybija się na pierwsze miejsce ,bo wszyscy będą o niej mówić,z drugiej jednak program traci pokazując czym zajmują się jego największe gwiazdy.

  04.04.2018 20:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×