"Underdog". Kiedy premiera pierwszego polskiego filmu o MMA? Kto w obsadzie? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

11 stycznia do kin wchodzi długo oczekiwany pierwszy polski film o MMA. „Underdog” to widziany oczami zawodnika, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami obraz kulis świata spektakularnych walk MMA. Dziś prezentujemy zwiastun filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych.

Multimedia

"UNDERDOG" ZWIASTUN

„Underdog” to pełna emocji historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

„Underdog” to pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku. „Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę – powiedział Mamed Khalidov. – Pokazane są zarówno treningi i życie na ringu, jak i świat poza nim. Tak to właśnie wygląda, że raz możesz być na fali, a później na dnie. Ważne, żeby po tym upadku się podnieść”.

Mamed Khalidov zadebiutuje jako aktor! Powstaje fabularny film o MMA [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budzi emocje i kontrowersje, a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów!

W fabule filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada:Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, EmmaGiegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke jednak nie zagrają w filmie o MMA? Mamy komentarz producentki filmu! [TYLKO U NAS]Zobacz więcej

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie. Producentem filmu jest EKIPA – Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes. Koproducentem - Telewizja POLSAT i NEXT FILM, który jest również dystrybutorem filmu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jacek34 (gość)

  Muzyka w filmie taka klimatyczna...

  21.11.2018 11:11
 • Martynka (gość)

  Lubos to ciacho... Mamed zresztą też;)

  21.11.2018 11:11
 • Lutek (gość)

  Niewolski - depresyjny klimat "Symetrii", Kawulski - show KSW... Ciekawe połączenie... Ja jednak wierzę w sukces!

  21.11.2018 11:10
 • amcia (gość)

  Fakt, pasuje lepiej do takiej roli niż Stramowski.

  21.11.2018 11:07
 • Jacek Polkowski (gość)

  Lubos wygląda jak rasowy mistrz MMA!

  21.11.2018 11:06
 • Przemek (gość)

  Sceny walki naprawdę mocne. Twórcy niepotrzebnie ich nie przekoloryzowali, jak to ma miejsce w niektórych produkcjach z USA, gdzie Sylvester Stallone np. pokonuje przeciwnika, który jest dwukrotnie większy trzema tylko kopnięciami, a w międzyczasie wykonuje 20 uników, nie męcząc się.

  21.11.2018 11:04
 • mieciu777 (gość)

  Lubos - widać że gość daje radę chociaż wiekowo to chyba dużo więcej lat ma niż Mamed, co? Na serio cenie tego aktora i dziwię się ze nie jest tak doceniany i pwszechnie uwielbiany jak chociażby Więckiewicz

  16.11.2018 09:15
 • poranna kawa (gość)

  pojawi się gwiazdorska obsada:Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, EmmaGiegżno, Mariusz Drężek. Co by ludzie nie gadali złego o Mamedzie, TAKA OBSADA to skarb. Czuje że będzie jeszcze o tym filmie głośno

  15.11.2018 15:02
 • Marcin20 (gość)

  "Raz jesteś na dnie, raz jesteś na szczycie - takie, właśnie takie jest życie". Jeśli film będzie tak przejmujący, jak się zapowiada to warto go zobaczyć.

  15.11.2018 14:19
 • Kubulek (gość)

  Walki w filmie wydają się być całkiem wiernie odwzorowane.

  15.11.2018 14:15
 • Cynk89 (gość)

  Dobrze, że do roboty wzięli się zawodowcy, którzy znają się na temacie, a nie jakiś Vega. Zwiastun całkiem przyzwoity

  15.11.2018 10:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×