"Underdog". Kim jest "Underdog"? Gwiazdy filmu odpowiadają! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 11 stycznia na ekrany kin w całej Polsce wchodzi film „Underdog”. O tej produkcji jest głośno od wielu miesięcy, bo to pierwszy polski film o MMA. Czy jednak wszyscy wiedzą, kim jest underdog? Zapytaliśmy o to aktorów grających główne role w filmie.

Multimedia

Underdog to określenie, które jest bardzo popularne w świecie sportu, szczególnie za granicą. Jednak coraz częściej można je usłyszeć w Polsce. Według reżysera filmu Macieja Kawulskiego„Underdog to przeciwieństwo faworyta.

Nie ma w polskim słowniku takiego słowa, ale myślę, że dzięki filmowi wejdzie do języka potocznego. Dotychczas było kojarzone wyłącznie ze sportem, z obstawianiem, kto wygra, kto ma większe szanse. A po tym filmie underdog stanie się synonimem powstawania po upadku np. dzięki miłości”.

Mamed Khalidov i Eryk Lubos opowiadają o pierwszym polskim filmie o MMA: To będzie polski "Rocky"! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

O to, kim jest underdog, zapytaliśmy aktorów grających w filmie, czyli Mameda Khalidova, Eryka Lubosa, Emmę Giegżno, Janusza Chabiora, Aleksandrę Popławską i Michała Mikołajczaka. Aleksandra Popławska, która w filmie „Underdog” gra Ninę, ukochaną głównego bohatera, ma nadzieję, że tytułowy bohater będzie kimś, na kogo każdy będzie chciał postawić. O tym przekonamy się już od 11 stycznia w kinach.

„Underdog” to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×