"Underdog". Mamed Khalidov aktorem? Pierwszy polski film o MMA otworzy mu drzwi do nowej kariery? [WYWIAD+WIDEO]

Już 11 stycznia do kin trafi pierwszy polski film o MMA pt. "Underdog". Jedną z gwiazd produkcji jest Mamed Khalidov, jeden z najsłynniejszych polskich zawodników mieszanych sztuk walki. Co urodzony w Groznym sportowiec powiedział nam o swoim filmowym debiucie?

Multimedia

MAMED KHALIDOV - WYWIAD

"Underdog" to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. Czy będzie w stanie powrócić na szczyt?

Mamed Khalidov krótko opowiedział nam o swojej roli:

To jest zbliżona postać do mnie i mojego życia. Wiesz, to jest zawodnik MMA. Obawiałem się, że mam grać przed kamerą. Co innego, gdy udzielasz wywiadu, a co innego dzieje się na planie. Na szczęście z pomocą Eryka Lubosa, który przetłumaczył mi, że to jest moje środowisko, chyba wszystko się udało.

Kim jest "Underdog"? Gwiazdy filmu odpowiadają! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nie sposób było nie zapytać Mameda o współpracę z Erykiem Lubosem, który wręcz wydaje się być stworzony do takiego filmu jak "Underdog":

Eryk Lubos to wariat. Zarówno w życiu, jak i przed kamerą. Do tego trenuje sporty walki, nie miał z tym żadnego problemu, więc było wesoło, fajnie, sympatycznie.

Za reżyserię filmu "Underdog" odpowiada jeden z szefów i założycieli federacji KSW, Maciej Kawulski. Na ekranie pojawią się m.in. Eryk Lubos, Mamed Khalidov, Aleksandra Popławska, Emma Giegżno, Tomasz Włosok oraz Janusz Chabior.

"UNDERDOG" W KINACH OD 11 STYCZNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • cadebu (gość)

  brawo brawo brawo Panie{ ss }kim jestes zeby ublizac innym lepszym od siebie

  09.01.2019 08:52
 • Poul (gość)

  Przede wszystkim nie ubliżaj

  08.01.2019 20:19
 • ss (gość)

  Ludzie dajcie już sobie na luz z tym ciapatym !!!! Juz zapomnieliście !!!

  08.01.2019 19:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×