"Underdog". Mamed Khalidov i Eryk Lubos opowiadają o pierwszym polskim filmie o MMA: To będzie polski "Rocky"! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

To będzie mocny początek roku! Już 11 stycznia 2019 roku do kin trafi "Underdog", czyli pierwszy polski fabularny film o MMA! Gwiazdami produkcji są Eryk Lubos i Mamed Khalidov, natomiast za reżyserię odpowiada Maciej Kawulski. Mieliśmy okazję porozmawiać z ekipą! Sprawdźcie, czego można spodziewać się po filmie "Underdog"!

Multimedia

"UNDERDOG" - PIERWSZY POLSKI FILM FABULARNY O MMA

"Underdog" to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. Czy uda mu się znowu powrócić na szczyt?

"Underdog" to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.

Kiedy premiera pierwszego polskiego filmu o MMA? Kto w obsadzie? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gwiazdami filmu są Eryk Lubos, Mamed Khalidov, Emma Giegżno oraz Mariusz Drężek. Za reżyserię natomiast odpowiada współwłaściciel federacji KSW, Maciej Kawulski. Eryk Lubos tak opowiada o filmie:

Zmierzenie się z wyzwaniem pt. zawodnik MMA w naszych czasach to już jest wyzwanie. Mam nadzieję, że się udało... znaczy ja widziałem, udało się! Starałem się tak zrobić, żeby Mamed się nie wstydził.

Mamed Khalidov natomiast dodał:

"Underdog" to jest film o życiu. Realne historie, które się dzieją, nie tylko w sportach walki. Fajne jest to, że jest to prawdziwe. Zaciekawiamy fajną historią, a nie kontrowersją, wulgaryzmami czy brutalnością.

Mamed Khalidov zadebiutuje jako aktor! Powstaje fabularny film o MMA [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dzięki filmowi "Underdog" na wielkim ekranie swój filmowy debiut zaliczy świeżo upieczona absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, Emma Giegżno.

Gram Sonię, która jest córką Niny, z którą Borys "Kosa" wejdzie w pewnego rodzaju relację. Jest to postać młodej, zbuntowanej dziewczyny, która szuka swojego miejsca w życiu i do końca jeszcze nie wie kim jest. - powiedziała nam młoda aktorka.

Mariusz Drężek będzie miał przyjemność wcielać się w jeden z ciemnych charakterów w filmie. A czego oczekuje od "Underdoga"?

Mam wrażenie, że takiego kina w Polsce jeszcze nie było. To film typu "Rocky", opowieść o człowieku od zera do bohatera. Dla ludzi, którzy kochają KSW, to będzie sztos, ale innym też będzie podobać się ten film.

"UNDERDOG" W KINACH OD 11 STYCZNIA 2019 ROKU

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×