"Underdog". Popek Monster ocenia pierwszy polski film o MMA

Za nami uroczysta premiera filmu "Underdog". Pojawił się na niej Popek Monster, który skomentował film. Ocenił, jak wyszła pierwsza polska produkcja o MMA. Co powiedział?

Multimedia

8 stycznia odbył się pokaz specjalny filmu "Underdog", osadzonego w realiach MMA i powstałego w koprodukcji z federacją KSW. Popek Monster, raper i zawodnik mieszanych sztuk walki, przyznał, że był pod wrażeniem tej produkcji: - Mega! Dla mnie amerykańska realizacja, polskie realia, jeżeli chodzi o walki. Ja myślałem, że UFC jest wszystkim. To jest przereklamowane. To, co się dzieje za oceanem, jest przereklamowane - powiedział Popek.

Kim jest "Underdog"? Gwiazdy filmu odpowiadają! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budziemocje i kontrowersje, a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów! W filmie będzie można zobaczyć ten świat, tak jak widzą go zawodnicy.

W filmie główne role grają Eryk Lubos i Mamed Khalidov. Na ekranie pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, JarosławBoberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015 r., występ w filmie to debiut aktorski.

Mamed Khalidov aktorem? Pierwszy polski film o MMA otworzy mu drzwi do nowej kariery?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: MyMMA.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×