undine

Berlinale 2020. Wspomnienie Telemagazynu z 70. Festiwalu Filmowego w Berlinie! Jak wyglądał ostatni przedpandemiczny festiwal filmowy?

70. Międzynarodowy Festiwal Filmowy przeszedł już do historii. Fani kina zapamiętają to wydarzenie jako ostatnią dużą imprezę filmową, która odbyła się przed wszelkimi ograniczeniami związanymi z pandemią COVID-19, o której jednak podczas samego festiwalu było coraz głośniej w Berlinie. Jak całość prezentowała się pod względem filmowym?

07.02.2021Berlinale 2020

Tydzień Filmu Niemieckiego 2020/2021. Hity z Berlinale wkrótce online! Nadchodzi święto kina niemieckiego!

Nowa edycja Tygodnia Filmu Niemieckiego startowała tradycyjnie rokrocznie w listopadzie. Ze względu na pandemię największy ogólnopolski przegląd kina zachodnich sąsiadów odbędzie się wyjątkowo online na platformie MOJEeKINO.PL w zmienionym terminie: od 22 do 29 stycznia 2021 roku. Sprawdźcie, co wydarzy się podczas Tygodnia Filmu Niemieckiego 2020/2021!

17.01.2021Tydzień Filmu Niemieckiego

Przeczytaj także:

"Berlin Alexanderplatz" [RECENZJA]. Baśń o pragnieniu stania się Niemcem. Najważniejszy europejski film ostatnich lat?

Berlin - miasto przestępstw, rapu, prostytutek, dilerów, gangsterów, nocnych klubów, ale też nowa ziemia obiecana i mekka uchodźców upatrujących szansy na nowe, lepsze życie. A może Berlin to po prostu kraina imaginacji, złudzeń oraz marzeń, które nigdy nie zostaną spełnione? Burhan Qurbani w "Berlin Alexanderplatz" nie pozostawia żadnych wątpliwości. Film już w kinach!

16.07.2021Recenzja

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×