"Undressed: Randka w łóżku". Nieoczekiwany zwrot akcji w programie [ZDJĘCIA]

Zobaczcie, czym uczestnik zaskoczył swoją partnerkę w programie "Undressed: Randka w łóżku". Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Multimedia

„UNDRESSED: RANDKA W ŁÓŻKU”: Premiera: wtorek, 20 września, godz. 22:30 w telewizji TLC

Ona – czarująca i odważna studentka prawa. On – przystojny i wygadany trener personalny. Oboje są miłośnikami życia rodzinnego, podróży i siłowni. Kiedy ich wzrok spotyka się po raz pierwszy - widać, że robią na sobie piorunujące wrażenie. Ta randka wydaje się wprost skazana na sukces! Temperatura rośnie dosłownie z minuty na minutę - do momentu kiedy on pokazuje jej dość dwuznaczne zdjęcie… Takiego obrotu spraw na pierwszej randce z pewnością nie chciałaby sobie wyobrazić żadna kobieta. Jak poradzi sobie z tym Koula – bohaterka programu „Undressed: randka w łóżku”? Już we wtorek, 20 września o godz. 22:30 nowy odcinek telewizyjnego hitu TLC.

CZYTAJ TAKŻE:
"UNDRESSED: RANDKA W ŁÓŻKU". EDYCJA BRYTYJSKA OD 23 SIERPNIA W TLC [WIDEO+ZDJĘCIA]
"UNDRESSED". RANDKOWANIE W ŁÓŻKU NIEDŁUGO W TLC [WIDEO]

Na temat zasad udanego randkowania powstało już wiele teorii. Począwszy od tego, jak należy się ubrać, o czym najlepiej rozmawiać, gdzie patrzeć, a nawet jak się uśmiechać, aby oczarować potencjalnego partnera. Każda i każdy z nas ma swoją wizję udanej randki, i tak też jest w przypadku bohaterki programu „Undressed: randka w łóżku”.

Koula, 23-letnia Cypryjka na widok Nicka wręcz oniemieje z wrażenia. Wysportowany, świetnie ubrany i epatujący dobrą energią Walijczyk to facet, na pierwszy rzut oka, wprost idealny. Ona zresztą również wydaje mu się bardzo atrakcyjna i seksowna. Oboje sprawiają wrażenie podekscytowanych faktem, że „idą do łóżka na pierwszej randce”. Po tak doskonałym pierwszym wrażeniu i obiecującym wstępie następuje jednak przełom w ich spotkaniu. Nick zdecydował się bowiem pokazać Kouli dość dwuznaczne zdjęcie ze swoim przyjacielem, pytając przy tym:

„Czy myślisz, że tworzymy dobraną parę?”… Mina dziewczyny nie pozostawia żadnych złudzeń.

Czyżby jej partner w ten oto subtelny sposób chciał jej zakomunikować, że jest innej orientacji seksualnej? Czy może jednak chce ją sprowokować do rozmowy o tolerancji dla związków homoseksualnych? A może po prostu jest bardzo związany ze swoim przyjacielem i nie widzi w tym nic niepokojącego. Sprawdźcie na własne oczy, jaki będzie finał tej zaskakującej „randki w łóżku”!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×