"Unorthodox". Powstanie 2. sezon głośnego serialu Netflixa? Historia Esty będzie kontynuowana?

"Unorthodox" w krótkim czasie zyskał rzesze fanów. Historia Esty z serialu Netflixa poruszyła miliony widzów na całym świecie. Czy w związku z ogromnym zainteresowaniem "Unorthodox" doczeka się 2. sezonu? Sprawdzamy, jakie są na to szanse!

Multimedia

"Unorthodox" - będzie 2. sezon?

"Unorthodox" to poruszająca historia młodej Żydówki Esther Shapiro (w tej roli Shira Haas), która wychowała się w ultraortodoksyjnej społeczności zamieszkującej dzielnicę Williamsburg w Nowym Jorku. Dziewczyna nie wytrzymywała jednak presji chasydzkiej rodziny i postanowiła uciec do Berlina. Tam zaczęła układać swoje życie na nowo.

Skandalizujący film erotyczny od 1 kwietnia na Netflix! Warto obejrzeć?Zobacz więcej

"Unorthodox" to luźna adaptacja książki Deborah Feldman "Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów". Miniserial Netflixa składa się z 4 odcinków, które zostały udostępnione 26 marca 2020 roku.

Wybrała wolność mimo wszystko. Oto serial, który musisz zobaczyć!Zobacz więcej

Wstrząsająca historia Esty poruszyła już miliony widzów na całym świecie. Czy to sprawi, że "Unorthodox" doczeka się kolejnych odcinków? Oficjalnych informacji w sprawie 2. sezonu "Unorthodox" na razie nie ma, ale rzesze fanów mają nadzieję na kontynuację. Zwłaszcza że Deborah Feldman ma na koncie jeszcze jedną książkę. Dwa lata po wydaniu "Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów" pisarka napisała kontynuację zatytułowaną "Exodus", w której Esty smakuje nowego życia z dala od wspólnoty ortodoksyjnych Żydów.

Shira Haas, czyli Esty z serialu Netflixa podbija świat. Aktorka ma polskie korzenieZobacz więcej

Anna Winger, producentka serialu w wywiadzie dla Metro UK przyznała jednak, że nie jest zainteresowana kontynuacją.

Nie kontynuujemy tego, ponieważ czujemy, że tak naprawdę już opowiedzieliśmy tę historię. To od początku miał być miniserial. Podejrzewam, że będę jeszcze pracować z tymi aktorami, mamy wiele nowych projektów w fazie rozwoju. To nie koniec naszej drogi, ale nie sądzę, że opowiem tę historię jeszcze raz. Już to zrobiliśmy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×