„Uprowadzona”. Prequel filmowej serii z Liamem Neesonem w TVN7. O czym jest serial Luca Bessona? [ZDJĘCIA]

Twórca hitów takich jak: „Leon Zawodowiec”, „Wielki błękit” czy „Piąty Element” francuski reżyser Luc Besson stworzył sensacyjny serial, który trzyma w napięciu od pierwszej minuty. Prequel filmowej serii z Liamem Neesonem zadebiutuje na antenie TVN7 już 28 maja. O czym jest serial?

Multimedia

„Uprowadzona”, premiera w poniedziałek 28 maja, o godz. 21:55 w TVN7 - sprawdź program tv

Serial „Uprowadzona” („Taken”) to prequel głośnej filmowej serii z Liamem Neesonem w roli głównej. W postać serialowego Bryna Millsa wciela się znany z postaci Rolla w „Wikingach” Clive Standen. Młody Mills jest byłym żołnierzem jednostki specjalnej. Mężczyzna przeżył wielką tragedię. Udało mu się ocalić pasażerów pociągu przed uzbrojonym zamachowcem. Niestety, życie straciła wówczas bardzo bliska mu osoba. Mężczyzna stawia sobie za cel nie tylko pokonanie traumy, ale również zemstę. Bryne rozpoczyna pracę dla wywiadu. Zostaje zrekrutowany do CIA jako agent specjalny.

Powrót "13 powodów" i nie tylko! Sprawdź najciekawsze produkcje [DATY PREMIER+ZWIASTUNY]Zobacz więcej

W pierwszej części filmu Mills mówił do porywaczy, że przez lata posiadł zestaw praktycznych umiejętności, których powinni się obawiać. W serialu widzowie znajdą odpowiedzi na pytanie jak bohater posiadł te umiejętności. Twórcą produkcji jest Alexander Carry. Pilotażowy odcinek został stworzony przez Alexa Gravesa - jednego z reżyserów "Gry o tron". Premiera serialu na antenie NBC odbyła się 27 lutego 2017 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×