Urbańska i Józefowicz chcą mieć drugie dziecko!?

Może to graniczy z obsesją, ale na swój sposób jest urocze.

Multimedia

Jak Nataszka widzi niemowlę, to płacze. A niedawno ze łzami w oczach opowiadała mi sen, w którym urodziła chłopczyka. Teraz odzywa się w niej silny instynkt macierzyński. Chciałaby, żeby między rodzeństwem była mała różnica wieku - czytamy wypowiedź osoby z otoczenia Urbańskiej w tygodniku Świat&Ludzie.

Choć w ostatnim czasie sporo jest doniesień prasowych o karierze zagranicznej Nataszy Urbańskiej, która w najbliższym czasie ma szanse rozwinąć się w kosmicznym tempie, w świetle takich doniesień o drugim dziecku, pojawia się pytanie: jak małą różnicę wieku pomiędzy dziećmi chciałaby zachować Urbańska?

Córka Urbańskiej i Józefowicza, Kalina ma już przecież 2 latka. Rodzice najczęściej pod określeniem “małej różnicy wieku" mają na myśli, 2, 3 góra 4 lata. Czy w takim razie możemy się już niedługo spodziewać doniesień o kolejnej ciąży Urbańskiej?

Przyznacie, że wtedy, jak grzybów po deszczu namnożyłoby się kolejnych doniesień, o tym, że życie Urbańskiej to bajka: dworek, niemała posesja, wspaniała kariera, troskliwy mąż u boku, śliczna córeczka Kalinka i drugie dziecko w drodze…

A my spełnienia tej bajki, gorąco Nataszy życzymy.

Czytaj także: Urbańska odpoczywa w słonecznej Brazylii! Urbańska zdecydowała się na wyjazd do USA! Józefowicz boi się, że straci Urbańską! Urbańska i Józefowicz na zakupach dla dziecka!

Komentarze

Skomentuj
  • dora (gość)

    PRECZ Z URBAŃSKĄ!!!! Niech najpierw zajmie się jednym dzieckiem,które zostawia pod opieką Józefowicza i lansuje się po Ameryce,zapomniała że ma dziecko????Oni wszystko zrobią żeby zwrócić na siebie uwagę,za chwilę wymyslą że się rozwodzą hahah,żal mi ich!!!!!

    05.04.2010 19:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×