Urbańska leci do Ameryki

Natasza Urbańska po raz kolejny leci na podbój USA. Zabierze ją tam Rokket Music, niezależna międzynarodowa wytwórnia muzyczna.

Multimedia

Natasza tym razem wybiera się do Los Angeles, gdzie artystka ma zaplanowane spotkania z najpopularniejszymi producentami i artystami Ameryki.

Podobnie jak w ramach pracy nad albumem Poland…Why Not, Natasza skomponuje i napisze wspólnie z amerykańskimi gwiazdami nowe utwory zarówno do wspomnianego projektu, jak również kolejne, już z myślą o swojej debiutanckiej płycie.

Jak informuje nas międzynarodowy manager Nataszy, pomysłodawca Poland…Why Not, oraz współzałożyciel Rokket Music - Brian Allan, Natasza spędzi kilka dni w Los Angeles, gdzie ma zaplanowane spotkania z kluczowymi postaciami międzynarodowego rynku rozrywkowego, m.in. z tak legendarnymi osobami jak Rob Cavallo, Jimmy Iovine, Don Grierson, Akon, Diane Warren, czy Linda Perry. - Żaden inny artysta z Polski nie miał wcześniej tak wspaniałej szansy na spotkanie i współpracę ze śmietanką amerykańskiego rynku muzycznego. Polska to kraj z wieloma utalentowanymi ludźmi, którzy zasługują na to, aby poznał ich świat. Jesteśmy dumni z tego, że poprzez projekt Poland… Why Not możemy im pomóc osiągnąć międzynarodowy sukces - powiedział Brian Allan

Czy Natasza tym razem osiągnie sukces? O tym pewnie usłyszymy już niebawem.

Czytaj także: Urbańska i Józefowicz chcą mieć drugie dziecko!? Urbańska wyląduje w łóżku z Szycem!? Koniec Dody w reklamie lodów- pałeczkę przejęła Urbańska!

Komentarze

Skomentuj
  • zołza (gość)

    Oj,Doro masz problem z sobą ! nienawidzisz kogoś ,bo robi karierę?spróbuj ty- zobaczymy co pokażesz:)), Co to znaczy"my jej nie chcemy?-pisz za siebie! A Nataszy życzę powodzenia,jak każdej młodej osobie,która chce coś osiągnąć- nie tylko w show biznesie.

    14.07.2010 21:31
  • DORA (gość)

    NIENAWIDZĘ URBAŃSKIEJ!! NIECH LECI I NIEWRACA DO POLSKI,MY JEJ NIECHCEMY!! JEST SZTUCZNA,ZAROZUMIAŁA,WSZEDZIE SIĘ PCHA I NIEDOŚĆ ŻE ROZBIŁA MAŁŻEŃSTWO JÓZEFOWICZA TO JESZCZE NIEPAMIĘTA O TYM ŻE MA ROCZNĄ CÓRKĘ!!! POCO MA SIEDZIEĆ PRZY GARACH LEPIEJ UDAWAĆ TALENT I WSZĘDZIE SIĘ PCHAC DLA KASY I SŁAWY!!

    14.07.2010 19:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×