Urbańska przeżywa porażkę!

Natasza nadal bardzo przeżywa przegraną w "Tańcu z Gwiazdami".

Multimedia

Artystka ma bardzo duże problemy z zaakceptowaniem faktu, że to nie ona okazała się najlepsza według oceny widzów.

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że zamknęła się w sobie i przestała odbierać telefony. "Na razie chce odpocząć. Musi zastanowić się nad przyszłością i przyjrzeć się ludziom, którzy ją otaczają. Dali jej masę dobrych rad, które przyczyniły się do przegranej"- zdradza jej koleżanka w tygodniku "Świat i Ludzie".

Czy tak długie przeżywanie tej sprawy nie zrujnuje kariery Nataszy?

Czytaj także: Kobieta niezależna!? Janusz Józefowicz ponad prawem!? Józefowicz się skompromitował!? Urbańska pod kontrolą - nie może imprezować! Kto powinien był wygrać ostatnią edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Rzeczywiście straszne... Była zbyt pewna, że wygra to teraz nie umie przyjąć porażki... może i jest piękna i utalentowana, ale zbyt pewna siebie i zadufana w sobie... nie dziwię się, że nie ma poparcia u widzów. Zgadzam się z osobą poniżej: oby nie miała większych problemów. sa na świecie ludzie, którzy mają o wiele gorsze problemy niż przegrana w programie...

  03.04.2010 20:29
 • pol (gość)

  Faktycznie, dramat, tragedia, katastrofa... Tylko drugie miejsce w jakimś tam programie. Oby w życiu nie miała większych problemów.

  17.12.2009 20:04
 • bronek (gość)

  niech sie cieszy ze ma drugie miejsce a nie 5 6

  17.12.2009 19:56
 • Maria (gość)

  To nie długie przezywanie przegranej rujnuje jej karierę ,tylko podli ludzie.Dziewczyna piękna z talentem i gdzie się pojawi to klapa-tak jest w zyciu im bardziej człowiek jest wartościowy to dostaje bardziej w......./nie zaklnę ,bo dziś jest dzień bez przekleństw./ Dasz radę- pokaż wszystkim swoją SIŁĘ i walcz o siebie-trzymam kciuki.:))

  17.12.2009 17:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×