Urodzinowy konkurs Telemagazynu zakończony!

Urodzinowy konkurs Telemagazynu, w którym stawką były płyty DVD z filmami dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i nadesłane minirecenzje.

Multimedia

**Od 3.03.2011 do 13.03.2011 czekaliśmy na Wasze minirecenzje, w których polecaliście nam filmy, które warto obejrzeć.

Wszyscy wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy się mailowo. Zajrzyjcie więc na skrzynki, z których wysyłaliście do nas materiały konkursowe! :)

Czytanie Waszych rekomendacji sprawiło nam nie lada frajdę. Wiele form nas zaskoczyło. Przyszły do nas recenzje rymowane:**

"Pulp Fiction"- zrobi Ci z mózgu jesień średniowiecza, pokaże jaka naprawdę natura człowiecza! Czasem jakiś Pokrak może wyleźć z szafy, kaznodzieja- zabójca wizją piekła straszy! Każdy w swej profesji najlepszy być się stara, nawet gdy sprzątaniem po brudnej robocie się para! Piękno, barw feerię Quentin wszędzie widzi, tam pokaże poezję, gdzie inny się wstydzi!!!!!

AVATAR w historii kina jest ku przyszłości krokiem, Wiernie oddaje sposób widzenia ludzkim okiem! Nowoczesne kamery, efekty specjalnie specjalne, Sprawiają, że obrazy są prawie namacalne! Jako zwiastun nowego w rzeczywistości kinowej Obowiązkowo powinien mieć miejsce w kolekcji domowej :) A jako że "Avatar" to film mój ukochany Z sympatii do mnie powinien być przez Was obejrzany ;)

Były tez minirecenzje w formie zagadek:

Gwarancją dobrze zagospodarowanego czasu jest godzinka spędzona przed TV. To czas relaksu, umysłowego odpoczynku od szarej rzeczywistości,szczerego śmiania się z bohaterów i ich przezabawnych perypetii. Dużo ładnych domów, przezabawnych ludzi, szybkich kolorowych scenek, a wszystko okraszone najdoskonalszym od lat w polskim TV- humorem oraz szczyptą pikantnego seksu;) W dobrym humorze zaczęta nocka - któż by nie chciał doznać takich przyjemności??? Chętnych zapraszam na spotkanie oko w oko,bynajmniej nie z serialem "Oko w oko", lecz... PODPOWIEDŹ:"Cmok".Kanał TVN wtorki 21:30.

A także takie, które mogłyby spokojnie ukazać się w prasie:

Mój ulubiony film to kwintesencja człowieczeństwa! Sięga głęboko do świadomości i wręcz nakłania do przemyślenia swojego postępowania i sposobu postrzegania świata i innych ludzi. "Chłopiec w pasiastej piżamie" to obraz dawnego życia, to porządny kęs historii podany w zjadliwej formie, w formie, która zmusza do głębszego zapoznania się z okolicznościami, o których opowiada. Jeśli chcesz poczuć się jak uczestnik wydarzeń nie możesz przejść obojętnie obok tej pozycji! Jeśli lubisz dobre filmy, nie rezygnuj z poznania kolejnego do kolekcji swoich ulubionych.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zachęcamy do zabawy w kolejnych, które ogłosimy już wkrótce. Zaglądajcie na nasz serwis i profil na Facebooku po szczegóły!

Komentarze

Skomentuj
  • Gdzie jest Fred (gość)

    ja napisalam Gdzie jest Fred i też wygrałam!!! super!!! :) gratuluje wszystkim :)

    15.03.2011 20:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×