Urodziny Anny Lewandowskiej. Najpierw Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam", później niespodzianka od Roberta!

Anna Lewandowska urodziła się 7 września 1988 r., a zatem kończy właśnie 31 lat! W wieczór poprzedzający urodziny zachwyciła na Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam", w dniu urodzin - Robert Lewandowski zrobił jej niespodziankę!

Multimedia

Anna Lewandowska na Balu Fundacji TVN

Anna Lewandowska skończyła 31 lat! Tuż przed urodzinami zachwyciła w czasie Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Pojawiła się w pomarańczowej sukni projektu duetu MMC z asymetrycznym dekoltem i powaliła wszystkich swoim wyglądem na kolana. Była sama, bo w tym czasie jej mąż, Robert Lewandowski grał mecz reprezentacji Polski ze Słowenią.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski oraz Ola Kwaśniewska z mężem. Oto pary, które pojawiły się na balu!Zobacz więcej

Jak podaje party.pl, w czasie balu Anna Lewandowska wylicytowała obraz Włodzimierza Pawlaka za ponad 220 tys. zł. Dzięki temu przyczyniła się do tego, że w tym roku na imprezie TVN zebrano rekordową sumę pieniędzy na cele charytatywne. Prezes Fundacji TVN "Nie jesteś sam", Katarzyna Kolenda-Zaleska ogłosiła, że podczas aukcji na konto fundacji wpłynęło ponad 1,9 mln złotych.

Urodziny Anny Lewandowskiej

Dzień po balu, Anna Lewandowska świętowała swoje 31. urodziny organizując na warszawskim Wilanowie trening plenerowy dla swoich fanek. To właśnie w czasie tego wydarzenia Ania dostała wyjątkową niespodziankę - w Warszawie z wielkim bukietem róż pojawił się Robert Lewandowski! Nie mogło być lepiej! Życzymy wszystkiego najlepszego!

Anna Lewandowska pokazuje nową umiejętność córki, a Robert Lewandowski... twarz Klary!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Basia (gość)

    Gdzie zgubiła drugi rękaw kolor beznadziejny

    08.09.2019 14:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×