"Urodzona gwiazda". Nowy rosyjski serial na TVP2! Opowieść o skromnej Polce na Uniwersytecie w Leningradzie!

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów rosyjskich seriali! Już w środę, 27 stycznia, na antenie TVP 2 odbędzie się premiera nowego rosyjskiego serialu pt. "Urodzona gwiazda". Produkcja będzie nadawana od poniedziałku do piątku.

Multimedia

"Urodzona gwiazda" - premiera w środę, 27 stycznia 2021 roku, o godzinie 21:45 na antenie TVP 2

"Urodzona gwiazda" to opowieść o miłości i muzyce na tle epoki. Początek lat 50. Klaudia, skromna Polka, studiuje psychologię na Uniwersytecie w Leningradzie.

Paweł Szachowski (przez kolegów zwany Pal Pałycha), utalentowany młody muzyk, studiuje w Konserwatorium. W wolnym czasie tworzy zespół muzyczny i jednocześnie jest wykładowcą w chórze polonijnym. Pal poszukuje też solisty do swojego zespołu na Festiwal Młodzieży i Studentów w Moskwie.

Nowy rosyjski serial na antenie TVP 2! O czym będzie?Zobacz więcej

Na balu pierwszego roku na studiach Pal zakochuje się w głosie Klaudii i zaprasza ją na próbę. Szybko okazuje się, że spotkał nie tylko solistkę, ale także swoją wielką miłość. Nie przypuszcza nawet, że za sukces i sławę będą musieli zapłacić wielką cenę...

"Urodzona gwiazda" liczy 12 odcinków. Serial swoją premierę miał w 2016 roku. W rolach głównych na ekranie pojawiają się Marina Aleksandrowa oraz Igor Pietrienko. Za reżyserię odpowiada Władimir Sziewiełkow.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Bardzo piękny film, oby więcej takich w naszej polskiej telewizji. Do młodych dziewczyn: bierzcie przykład z głównej bohaterki- piękne, mądra i nie sypia z kim popadnie !!!

    21.02.2021 13:30
  • Olga (gość)

    Kama to Ty jesteś gnida jak wszystkie Pisiory ja też oglądam ten serial ale nikogo nie obrażam

    04.02.2021 21:06
  • lessa (gość)

    Bardzo dobrze, że puszczają. Serial fajny, lubię takie historie. Na nasze polskie też jest miejsce w ramówce. A to historia o polce przecież to wręcz obowiązek dla tvp żeby go puścić.

    03.02.2021 00:01
  • Nigdy więcej tvp (gość)

    Mamy się uczyć na pamięć. Znowu ktoś dał du....powtarzając serial od 1 odcinka zamiast 4

    02.02.2021 20:24
  • noico (gość)

    Zamiast 4 odcinka w poniedziałek 01.02.2021odcinek 1 ??????????

    02.02.2021 15:16
  • Gosia (gość)

    Jak to możliwe, ze od dziś, czyli 1 lutego powtarzany jest pierwszy odcinek zamiast KOLEJNEGO CZWARTEGO ???? o co chodzi, czekałam na kolejne!!!!.... to jakaś farsa!!!!!! ŻAL !!!!

    01.02.2021 22:15
  • Hanka (gość)

    Fajnie, że tvp się rozwija i zapewnia coraz to więcej programów czy seriali, ja akurat uwielbiam takie klimaty jak w serialu Gwiazda.

    01.02.2021 11:28
  • polak maly (gość)

    ruskie seriale sa super,brawo tvp. w przeciwienstwie do tego co pokazuje lewacki tvn np.ukryta prawda,szkola, szpital itp.tam poprostu graja pijaczkowie z lapanki pod budka z piwem lub inni ograniczeni umyslowo,celowa lewacka robota.

    29.01.2021 02:20
  • Betty (gość)

    Rosyjskie seriale są dobre . Dobry scenariusz np.Anna German czy Moskiewska saga. Poproszę o jeszcze raz wyświetlenie serialu o profesorze i rodzinie prof.Gradowa

    28.01.2021 23:07
  • Marii (gość)

    Za komuny na siłę były tylko filmy rosyjskie a teraz na siłę nie pokazująwszystkiego co rosyjskie. OpanuJcie się decydenci.

    28.01.2021 22:59
  • Mam dość rusofobow (gość)

    Dobrze, że dali rosyjskie seriale dość już tych rusofobow.. a seriale kończą się po kilkunastu odcinkach.Trzeba skończyć z tą nienawiścią. Ludzie są wszędzie tacy sami i dobrzy i zli. Najgorsi są politycy. Jątrzyc to każdy dureń potrafi. Trzeba wrócić do dobrych filmów rosyjskich czy radzieckich. Język rosyjski jest piękny. Muzyka także W Rosji wszyscy mają dobre głosy o śpiewają.

    28.01.2021 22:54
  • Rusofilka (gość)

    A ja jako rusycystka oglądam je z przyjemnością 😁

    26.01.2021 20:45
  • Maryla (gość)

    Przeczytalam te komentarze i mam wielki niesmak. Kiedyś Polacy nawet ci prosci ludzie mieli wiecej kultury w sobie niż dzisiaj ci niby wykształceni. Po co ta nienawisc? Ludzie co z nami będzie ? Będziemy się nienawidzić, potępiać, oskarżać? W końcu życie na tej planecie to będzie udręka. Przecież tv jest po to by wspólnie z rodziną zobaczyć dobry film czy program, porozmawiać na ten temat. Tak robili moi na pozór prosci rodzice. Dzisiaj wiem , że miałam wspaniałych i kulturalnych rodziców, którzy wprawdzie nie mieli wykształcenia ale mieli wiele pasji mimo że wychowywali siódemkę dzieci. Jestem z nich dumna. W mojej rodzinie szanowało się wszystkich bez względu na kolor skóry ,narodowość i pochodzenie. Teraz widzę jak bardzo się cofamy w dobrym wychowaniu młodzieży i obyczajach. To smutne.

    26.01.2021 19:57
  • Maria (gość)

    Rosyjskie seriale mają dobry scenariusz. Co jak co ale chciałabym by polskie filmy były tak kręcone by cala rodzina mogła je oglądać bez niepotrzebnej golizny i oblesnych scen.

    26.01.2021 18:55
  • Wroclawski (gość)

    Do wszystkich malkontentów jak możecie się wypowiadać na temat serialu którego jeszcze nie widzieliście typowa nasza zaściankowość wstyd i obciach dla naszego narodu i powiedz oglądał ktoś z serialu o Annie German i też mi się nie podobają

    26.01.2021 17:58
  • Kama (gość)

    Banda lewacko-opizycyjnych "burakow "oderwanych od koeyta"Kurski "solą w oku"?A za " tuska i jego gabgu "lecialy seriale po kilka tys. Odcinkow brazylijskie ,amerykanskie ,turecki i inne badziestwo"! A "ruskie? To ta sama kategoria slowian co Polacy,i o co ci chodzi ty lewacka gnido?

    26.01.2021 16:44
  • dodam (gość)

    te seriale , przynajmniej sie kończą , nie lecą przez 20 lat :DDDD

    25.01.2021 22:48
  • Ja (gość)

    Szkoda,że polskiej kinematografii się nie popiera tylko jak zwykle obcym daje się zarobić

    25.01.2021 18:05
  • Waldi (gość)

    Byle co, aby tępy naród mógł, jak ruscy oglądać te beznadziejne seriale. Rosjanie mają też piękne filmy, ale kurski tego nie kupi, najlepiej oglupiacze

    25.01.2021 12:11
  • Remig (gość)

    Kurski wie co robi, zapycha dzoadowskimi serialami tureckimi, teraz ruskimi dwójkę i w ten sposób pisowskie badziewie, które jest im wierne po grób, nie oglądają innych dobrych programów, informacji. Boże jaka ciemnota, nie di wiary.

    25.01.2021 12:08
NowszeStarsze