"Urodzona gwiazda" odcinek 10. Oficer KGB zakochuje się w Klaudii i załatwia jej pobyt w rządowym sanatorium! Na Pawła i Kolę napadają bandyci! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 10. odcinek rosyjskiego serialu "Urodzona gwiazda". Oficer KGB zakochuje się w Klaudii i załatwia jej pobyt w rządowym sanatorium! Na Pawła i Kolę napadają bandyci! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 10. odcinku "Urodzonej gwiazdy"!

Multimedia

"Urodzona gwiazda" odcinek 10 - premiera we wtorek, 16 lutego 2021 roku, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 10. odcinku serialu "Urodzona gwiazda" Klaudia z przyjaciółką Inną wyjeżdża do rządowego sanatorium, które załatwił zakochany w niej Kiriłłow, opiekun z KGB. Klaudia zdecydowanie odrzuca jego zaloty. Pragnie tylko załatwić formalności i pojechać w odwiedziny do rodziców do Polski.

Kola dowiaduje się o szczegółach operacji, którą Klaudia przeszła w Szwecji. Idzie do Pawła, by go o tym powiadomić. Na Pawła i Kolę napadają bandyci. Kola zostaje ciężko ranny.

Klaudia traci głos! Wizyta u psychiatry jej pomoże?Zobacz więcej

"URODZONA GWIAZDA" - O CZYM JEST SERIAL?

Opowieść o miłości i muzyce na tle epoki. Początek lat 50. Klaudia, skromna Polka, studiuje psychologię na Uniwersytecie w Leningradzie. Paweł Szachowski (przez kolegów zwany Pal Pałycha), utalentowany młody muzyk, studiuje w Konserwatorium. W wolnym czasie tworzy zespół muzyczny i jednocześnie jest wykładowcą w chórze polonijnym. Pal poszukuje też solisty do swojego zespołu na Festiwal Młodzieży i Studentów w Moskwie. Na balu pierwszego roku na studiach Pal zakochuje się w głosie Klaudii i zaprasza ją na próbę. Szybko okazuje się, że spotkał nie tylko solistkę, ale także swoją wielką miłość. Nie przypuszcza nawet, że za sukces i sławę będą musieli zapłacić wielką cenę...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • grazyna (gość)

  jestem zachwycona . bardzo lubie seriale i filmy biograficzne.

  17.02.2021 01:48
 • Anna (gość)

  Szkoda, że serial nie pokazuje dalszych ich losów.

  16.02.2021 17:00
 • Scytia (gość)

  Udany serial rosyjski. Pokazana jest historia z czasów ZSRR,, przeszkody podczas reżimu komunistycznego.Można się wiele nauczyć. Jednak jest zbyt krótki. Można by wiele wątków rozwinąć.Środowisko artystów muzyków bardzo mi odpowiada.

  16.02.2021 15:51
 • AlA (gość)

  Bardzo fajny serial ale za krótki

  16.02.2021 12:09
 • Ewa (gość)

  Bardzo świetny serial Paweł i Klaudia wspaniała para szkoda ze takie przeszkody maja w drodze do swojej pięknej miłości

  16.02.2021 11:58
 • Aneta (gość)

  Bardzo lubię ten serial. Jest kulturalny ma ciekawy scenariusz interesujące dialogi aktorzy są świetni.

  15.02.2021 22:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×