"Urodzona gwiazda" odcinek 12. Klaudia jest przejęta oszustwem Kiryłłowa! Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku serialu?

Czas na 12. i jednocześnie ostatni odcinek rosyjskiego serialu "Urodzona gwiazda". Klaudia jest przejęta oszustwem Kiryłłowa! Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? Sprawdźcie, co was czeka w 12. odcinku "Urodzonej gwiazdy"!

Multimedia

"Urodzona gwiazda" odcinek 12 - premiera w czwartek, 18 lutego 2021 roku, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 12. odcinku serialu "Urodzona gwiazda" Klaudia, która bardzo przeżywa oszustwa Kiryłłowa, trafia do sanatorium. W pokoju Kiryłłowa znajduje stworzony przez Szachowskiego sprzęt do rejestrowania dźwięku. W urządzeniu nie ma żadnego nagrania.

Lena chce, żeby Paweł towarzyszył jej w podróży na Bajkał. Stiopa ma wypadek, czemu winny jest Kiryłłow.

Kola umiera! Paweł dowiaduje się, że Klaudia musiała przejść aborcję, która uratowała jej życie!Zobacz więcej

"URODZONA GWIAZDA" - O CZYM JEST SERIAL?

Opowieść o miłości i muzyce na tle epoki. Początek lat 50. Klaudia, skromna Polka, studiuje psychologię na Uniwersytecie w Leningradzie. Paweł Szachowski (przez kolegów zwany Pal Pałycha), utalentowany młody muzyk, studiuje w Konserwatorium. W wolnym czasie tworzy zespół muzyczny i jednocześnie jest wykładowcą w chórze polonijnym. Pal poszukuje też solisty do swojego zespołu na Festiwal Młodzieży i Studentów w Moskwie. Na balu pierwszego roku na studiach Pal zakochuje się w głosie Klaudii i zaprasza ją na próbę. Szybko okazuje się, że spotkał nie tylko solistkę, ale także swoją wielką miłość. Nie przypuszcza nawet, że za sukces i sławę będą musieli zapłacić wielką cenę...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aneta (gość)

    Edyta Piecha - to jest film o tej polskiej piosenkarce, która zamieszkała w Rosji.

    06.03.2021 21:44
  • emerytka (gość)

    Bardzo fajny i wciągający film. Dużo życiowych wątków ukazuje. Perypetie, chwilowe nieporozumienia pary, ale jakże piękne uczucie Klaudii doprowadza do powrotów. Prawda, ukazana w decyzjach w sprawie ludzi sfery artystów krajowych, o tym co mogą a czego nie, przez władze komunistyczne. Piękny, trochę porywczy charakter Paszy, ale sprawiedliwy. Przyjaźń w zespole. Dużo pięknych wątków. Bardzo wartościowy film. Chciałabym zobaczyć dalsze losy, szkoda, że nie można.

    21.02.2021 17:07
  • Fajny (gość)

    Fajny

    19.02.2021 22:13
  • Danuta (gość)

    seriale o miłości, ,zawsze są chętnie oglądane, szkoda że tylko 12 odcinków.

    19.02.2021 14:22
  • Johan (gość)

    Fajny film i fajni ludzie:-)

    18.02.2021 23:02
  • Gość (gość)

    To prawda. Choć nie lubię seriali ten film bardzo mnie wciągnął .Bardzo mili aktorzy. Naprawdę warto obejrzeć.

    18.02.2021 22:55
  • Gość (gość)

    Bardzo fajny serial, jestem młodziutką osobą ale urzekł mnie sobą, z chęcią oglądałam.. szkoda, że to istotami odcinek :(

    18.02.2021 22:35
  • Danuta (gość)

    Bardzo fajny film-serial Szkoda że już się kończy.

    18.02.2021 20:10
  • Halina (gość)

    Od wielu lat jestem miłośniczka rosyjskich filmów.Pamietam piękne filmy np Pieśni Tajgi lub Przygoda w Tajdze i Królowa Balu.Czekam na następny rosyjski film.

    18.02.2021 19:43
  • Halina (gość)

    Z przyjemnością oglądałam ten serial,szkoda, że to ostatni odcinek.Swietni aktorzy,zgrany zespół.

    18.02.2021 19:37
  • Gracja (gość)

    Podoba mi się serial, klimat i aktorzy, znacznie lepszy, niż seriale tureckie, które mają zwolenników, jedyny minus, to, że emisja jest codziennie

    18.02.2021 18:32
  • Monika (gość)

    Super serial, codzienne czekałam na kolejny odcinek szkoda że ze to już koniec

    18.02.2021 18:31
  • Basia (gość)

    Piękny film, choć zawsze nie lubiłam ruskich filmów.a tu proszę.

    18.02.2021 18:24
  • Fanka (gość)

    Napewno dużo lepszy niż te gnioty tureckie,szkoda że już się kończy

    18.02.2021 18:08
  • Bozena (gość)

    Super film szkoda że się kończy.Glowni aktorzy Klaudia i Paweł grają swietnie.

    18.02.2021 17:19
  • Iryska (gość)

    Ciepły i romantyczny serial bardzo fajne melodyjne piosenki

    18.02.2021 16:25
  • malgorzata (gość)

    Bardzo piękny film szkoda ze ktos musi zawsze umrzec

    18.02.2021 16:22
  • Migotka (gość)

    Super serial!!!!! Aż żal, że się już kończy...

    18.02.2021 15:53
  • Halszka (gość)

    Świetny serial. Piękna para aktorska Klaudia i Paweł. Urzekły mnie piosenki które znam z dawnych lat. Szkoda że tak szybko koniec serialu. Może będzie jeszcze coś ciekawego w tym stylu.

    18.02.2021 15:36
  • Pawel (gość)

    Bardzo fajny film