"Urodzona gwiazda" odcinek 4. Ktoś doniósł, że Paweł spotyka się z Polką! Klaudia i Paweł biorą ślub! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 4. odcinek rosyjskiego serialu "Urodzona gwiazda". Ktoś doniósł, że Paweł spotyka się z Polką! Klaudia i Paweł biorą ślub! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku "Urodzonej gwiazdy"!

Multimedia

"Urodzona gwiazda" odcinek 4 - premiera w czwartek, 4 lutego 2021 roku, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 4. odcinku serialu "Urodzona gwiazda" ojciec Pawła zostaje wezwany do sztabu marynarki wojennej. Ktoś doniósł, że jego syn związał się z cudzoziemką.

Klaudia wyjeżdża do rodziców do Polski. Ci jednak zarzucają jej, że w Leningradzie zeszła na złą drogę. Tęskniąc za Pawłem, Klaudia postanawia wrócić do ZSRR. Paweł oświadcza się jej i mimo sprzeciwu rodziców i przyjaciół młodzi biorą ślub.

Klaudia i Paweł coraz bardziej zbliżają się do siebie! Między zakochanymi dochodzi do konfliktu!Zobacz więcej

Wskutek intryg Koli, Paweł zostaje pozbawiony kierownictwa chóru. Zespół może nie pojechać na festiwal do Moskwy.

"URODZONA GWIAZDA" - O CZYM JEST SERIAL?

Opowieść o miłości i muzyce na tle epoki. Początek lat 50. Klaudia, skromna Polka, studiuje psychologię na Uniwersytecie w Leningradzie. Paweł Szachowski (przez kolegów zwany Pal Pałycha), utalentowany młody muzyk, studiuje w Konserwatorium. W wolnym czasie tworzy zespół muzyczny i jednocześnie jest wykładowcą w chórze polonijnym. Pal poszukuje też solisty do swojego zespołu na Festiwal Młodzieży i Studentów w Moskwie. Na balu pierwszego roku na studiach Pal zakochuje się w głosie Klaudii i zaprasza ją na próbę. Szybko okazuje się, że spotkał nie tylko solistkę, ale także swoją wielką miłość. Nie przypuszcza nawet, że za sukces i sławę będą musieli zapłacić wielką cenę...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Żaneta (gość)

    Świetny serial, a ta scena z drabiną bardzo mi się spodobała. Chętnie oglądam. Jest ciekawy scenariusz fajni aktorzy śpiew żart słowny rewelacja.

    04.02.2021 15:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×