"Urodzona gwiazda" odcinek 5. Klaudia i Paweł zdobywają coraz większą popularność! Klaudia zostaje zaproszona do telewizji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 5. odcinek rosyjskiego serialu "Urodzona gwiazda". Klaudia i Paweł zdobywają coraz większą popularność! Klaudia zostaje zaproszona do telewizji! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku "Urodzonej gwiazdy"!

Multimedia

"Urodzona gwiazda" odcinek 5 - premiera w poniedziałek, 8 lutego 2021 roku, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 5. odcinku serialu "Urodzona gwiazda" jest rok 1957, Moskwa. Zespół odnosi sukces na Festiwalu Młodzieży i Studentów. Muzycy wracają do Leningradu w glorii zwycięstwa.

Klaudia i Paweł mają coraz liczniejszych wielbicieli. Zespół zyskuje nowe miejsce do prowadzenia prób. Paweł komponuje kolejne utwory. Klaudia otrzymuje propozycję występu w popularnym noworocznym widowisku telewizyjnym.

Ktoś doniósł, że Paweł spotyka się z Polką! Klaudia i Paweł biorą ślub!Zobacz więcej

"URODZONA GWIAZDA" - O CZYM JEST SERIAL?

Opowieść o miłości i muzyce na tle epoki. Początek lat 50. Klaudia, skromna Polka, studiuje psychologię na Uniwersytecie w Leningradzie. Paweł Szachowski (przez kolegów zwany Pal Pałycha), utalentowany młody muzyk, studiuje w Konserwatorium. W wolnym czasie tworzy zespół muzyczny i jednocześnie jest wykładowcą w chórze polonijnym. Pal poszukuje też solisty do swojego zespołu na Festiwal Młodzieży i Studentów w Moskwie. Na balu pierwszego roku na studiach Pal zakochuje się w głosie Klaudii i zaprasza ją na próbę. Szybko okazuje się, że spotkał nie tylko solistkę, ale także swoją wielką miłość. Nie przypuszcza nawet, że za sukces i sławę będą musieli zapłacić wielką cenę...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • grazka (gość)

    piekny serial

    07.02.2021 12:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×