"Urodzona gwiazda" ostatni odcinek. Koniec rosyjskiego serialu. Jest 2. sezon? Jaki serial go zastąpi?

Nie mamy dobrych informacji dla fanów rosyjskich seriali. 18 lutego TVP 2 wyemituje 12. i jednocześnie ostatni odcinek rosyjskiego serialu "Urodzona gwiazda". Jest szansa na kontynuację? Jaki serial zastąpi "Urodzoną gwiazdę"?

Multimedia

"Urodzona gwiazda" odcinek 12 - premiera w czwartek, 18 lutego 2021 roku, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

To już koniec serialu "Urodzona gwiazda". Niestety, rosyjski serial, który został zrealizowany w 2015 roku, ma tylko 12 odcinków i twórcy nawet nie planowali kontynuacji. To oznacza, że widzowie muszą pogodzić się z końcem historii o utalentowanej i pięknej Klaudii.

Jaki serial pojawi się na TVP 2 w miejsce "Urodzonej gwiazdy"? Tutaj niestety Telewizja Polska nie przygotowała niczego szczególnego i od poniedziałku od czwartku będzie emitować... po dwa odcinki serialu 'Stulecie Winnych".

Klaudia jest przejęta oszustwem Kiryłłowa! Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku serialu?Zobacz więcej

"Urodzona gwiazda" to opowieść o miłości i muzyce. Lata 50. XX wieku. Polka, Klaudia, studiuje psychologię na uniwersytecie w Leningradzie. Paweł Szachowski, utalentowany młody muzyk, studiuje w konserwatorium. Jest też wykładowcą w chórze polonijnym, w wolnym czasie tworzy zespół muzyczny. Paweł poszukuje solisty do zespołu na Festiwal Młodzieży i Studentów w Moskwie. Podczas studenckiego balu mężczyzna, będąc pod wrażeniem śpiewu Klaudii, zaprasza ją na próbę. Nie wie, że przeżyje wielką miłość. Za sukces i sławę oboje zapłacą wysoką cenę.

Żałujecie, że to już koniec "Urodzonej gwiazdy"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Wyjątkowo dobry film. W dzisiejszych czasach ,komercji wszelkiej jest trudno o naprawdę dobre kino ,kino z duszą, taki był ten serial według mnie. Z przyjemnością go obejrzałam i mogłabym obejrzeć go jeszcze raz na tyle mi się podobał.

    15.03.2021 16:50
  • Marik (gość)

    Przepiękny film, piosenki nucę każdego dnia, szkoda, że tak mało odcinkow, więcej takich seriali!

    23.02.2021 23:36
  • Zocha (gość)

    Swietna obsada i piekny film. Szkoda ze juz zakonczyl. Lubie rosyjskie seriale; z tych ostatnio emitowanych byl najlepszy.

    21.02.2021 15:40
  • zofia (gość)

    ny film i piekny i obsada wspaniala tylko szkoda ze juz koniec prosimy o powtorke

    20.02.2021 22:02
  • Ola (gość)

    Piękny serial. Więcej takich.

    20.02.2021 16:08
  • Gość (gość)

    Film przepiękny....dalej piosenki nucą się same w głowie...aktorzy mega ,szacun...więcej takich!

    20.02.2021 15:14
  • Sylwia (gość)

    Serial bardzo bardzo ciekawy

    20.02.2021 14:39
  • Ewa (gość)

    Świetny serial, tylko krótki, za krótki.

    19.02.2021 22:51
  • Dorota (gość)

    Świetny serial,szkoda że taki krótki

    19.02.2021 22:43
  • Krystyna (gość)

    Swietny film oraz wspaniali wykonawcy szkoda ze taki krotki

    19.02.2021 21:43
  • Ewa (gość)

    Wspaniały tylko szkoda ze taki krótki wzruszający serial ❤️Miłość tych dwojga ludzi była piękna pełna tragizmu . Przeszli trudne czasy ale prawdziwe . Kochali się z ogromną wzajemnością .

    19.02.2021 21:18
  • Krysia (gość)

    Wspaniały film. Dziękuje TVP.

    19.02.2021 17:17
  • Iwona (gość)

    Świetny. Podoba mi się scenariusz nie jest taki jak królowa piękności. Ten serial nie pokazywał samolubności pokazywał przyjaźń. Podobało mi się tytułowa bohaterka wyznawała wartości takie wiara miłość. Nie była samolubna oschła kochała męża. Świetny serial

    19.02.2021 17:01
  • Ala (gość)

    Świetny serial szkoda, że już się skończył. Bardzo ciekawy uwielbiam go. Taki kulturalny bez wulgaryzmów bez przemocy. Interesujący trzymający w napięciu wzruszający momentami zabawny świetny.

    19.02.2021 16:55
  • Ewelina (gość)

    Wspaniały film! Szkoda że tylko 12 odcinków :( Mogłabym oglądać go bez końca 🙂 Prosimy o dalsze odcinki😁

    19.02.2021 16:35
  • Paulina (gość)

    Bardzo żałuję że to już koniec "Urodzonej Gwiazdy" to chyba najlepszy rosyjski film jaki obejrzałam.

    19.02.2021 13:40
  • Dorota (gość)

    Prosimy o powtórkę!!!Nareszcie normalny film. Moze TVP zakupi następny?

    19.02.2021 09:35
  • Dorota (gość)

    Prosimy o powtórkę!!!Nareszcie normalny film. Moze TVP zakupi następny?

    19.02.2021 09:35
  • Mariusz (gość)

    Wspaniały film. Chciaoby się oglądać bez końca.

    19.02.2021 04:51
  • Ivo 33 (gość)

    Bardzo fajny film. Szkoda że taki krótki 😔

    19.02.2021 00:02
NowszeStarsze