"Urodzona gwiazda". TVP 2 ponownie wyemituje dwa pierwsze odcinki rosyjskiego serialu! Kiedy premiera 3. epizodu? Dlaczego nie ma nowego odcinka w TV? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Telewizja Polska niespodziewanie zmieniła wieczorną ramówkę TVP 2! Wszyscy ci, którzy liczyli na 3. odcinek rosyjskiego serialu "Urodzona gwiazda" muszą uzbroić się w cierpliwość!

Multimedia

"Urodzona gwiazda" odcinek 3 - premiera w środę, 3 lutego 2021 roku, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

Serial "Urodzona gwiazda" dopiero zadebiutował na antenie TVP 2, a już... doczekał się restartu! Już dzisiaj, 1 lutego, o godzinie 21:50 widzowie "Dwójki" obejrzą ponownie 1. odcinek rosyjskiego melodramatu. We wtorek, 2 lutego, odbędzie się ponowna emisja 2. odcinka.

To wszystko oznacza, że zapowiedziany początkowo na dzisiaj, 3. odcinek "Urodzonej gwiazdy" swoją premierę będzie mieć dopiero w środę, 3 lutego. Skąd taka decyzja TVP? Tego nie wiemy.

Klaudia i Paweł coraz bardziej zbliżają się do siebie! Między zakochanymi dochodzi do konfliktu!Zobacz więcej

"URODZONA GWIAZDA" - O CZYM JEST SERIAL?

Opowieść o miłości i muzyce na tle epoki. Początek lat 50. Klaudia, skromna Polka, studiuje psychologię na Uniwersytecie w Leningradzie. Paweł Szachowski (przez kolegów zwany Pal Pałycha), utalentowany młody muzyk, studiuje w Konserwatorium. W wolnym czasie tworzy zespół muzyczny i jednocześnie jest wykładowcą w chórze polonijnym. Pal poszukuje też solisty do swojego zespołu na Festiwal Młodzieży i Studentów w Moskwie. Na balu pierwszego roku na studiach Pal zakochuje się w głosie Klaudii i zaprasza ją na próbę. Szybko okazuje się, że spotkał nie tylko solistkę, ale także swoją wielką miłość. Nie przypuszcza nawet, że za sukces i sławę będą musieli zapłacić wielką cenę...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ime (gość)

    ..i powiedzą..Pierwsze dwa odcinki pobiły rekord oglądalności..

    04.02.2021 14:16
  • Ewa (gość)

    Rewelacja, że mogłam obejrzeć jeszcze raz te odcinki

    03.02.2021 22:59
  • Amna (gość)

    Nie rozumiem ,dlaczego powtarzane są części serialu od początku jak nie bylo wyemitowanych wszystkich odcinków.To niepoważne i lekceważace podejście do widza.Tak sie czuję.

    03.02.2021 20:52
  • Olo (gość)

    należy pamietać, że to serial o karierze Edyty Piechy

    03.02.2021 09:19
  • Maria (gość)

    Jak zwykle z ludzi robią idiotów. W zeszłym roku był emitowany serial portugalski "Uśmiech losu" o euromilionerce Marii. Zakupili 1 sezon. Zaciekawili widzów i co i nic przecież szaraczkom to powinno wystarczyć po co nam dalszy ciąg. Paranoja.

    02.02.2021 22:25
  • gienia (gość)

    Film niech oceni każdy wg własnego gustu, moim zdaniem słaby, ale żeby w trakcie wyświetlania odcinków cofnąć się do pierwszego to niewiarygodne. Rzeczywiście obniża poziom tvp. Poza tym, od lat nie było u nas rosyjskich filmów, a teraz zatrzęsienie.

    02.02.2021 22:06
  • Halszka (gość)

    Bałagan i brak odpowiedzialnosci to już nie pierwszy raz Panie kurski pilnuj pan porządku

    02.02.2021 22:04
  • Rewers (gość)

    Ostatecznie nie wiadomo, dlaczego znowu emitują odc 1 i 2. Mówią jedno, robią drugie. Bałagan, i zamęt tylko wprowadzają. Jutro nie wiadomo czy spodziewać się odc 3 czy znowu 1.Co się spodziewać przecież jak zwykle to bywa, nie dotrzymują słowa

    02.02.2021 21:56
  • Anii (gość)

    Również nie rozumiem dlaczego powtarzają te same odcinki... beznadzieja...

    02.02.2021 21:54
  • TOM (gość)

    Panie Kurski- Pan wszystko robi żeby naprawdę ludzie olali TVP,jak macie emitować ten serial to róbcie to rzetelnie, a nie robić z ludzi idiotów,obejrzałem te dwa odcinki i na tym koniec- mam swój honor, zastanawiam się tylko, jaki macie w tym interes.

    02.02.2021 21:16
  • Gość (gość)

    Chłam totalny. Same buble!!!

    02.02.2021 21:12
  • Loka (gość)

    Tak się Kurski chwalił tą telewizją, że przełączyłam zażenowana. Dziadostwo kupują jak za komuny. Rusyfimacja nas czeka? Dobrze, że nie ogłądam tych bzdur. Banały straszne. Dla mało inteligentnych, prostych ludzi. I na nich liczy pan Kurski. I nabili ludzi w butelkę wczoraj pierwszy, dziś czytam że 2, a mojego serialu Na dobre i na złe też powtarzali odcinek. Wstyd. Wstyd. Wstydjak diabli. W żadnej stacji tewizyjnej nie ma takiej kompromitacji.

    02.02.2021 21:06
  • Ewa (gość)

    A po co mam oglądać co tydzień to samo to skandal żeby powtarzać , pierwszy raz coś takiego widzę nie do pomyślenia i dziś to samo TVP się ośmiesza

    02.02.2021 17:54
  • Renia (gość)

    Chamstwo...ten rząd nawet w programie telewizyjnym potrafi namieszać...ech...szkoda gadać :(

    02.02.2021 16:41
  • Tomek (gość)

    To na pewno Babcia Kasia zrobila, ta ktorej zjeli majtki. Ale sie dzieje. Telewizja Publiczna pada, zostanie nam tylko Rydzyk z Trwam. Moze o to chodzi???

    02.02.2021 14:31
  • MIS (gość)

    Szkoda ze telewizja publiczna coraz bardziej stara sie upodobnic do komercyjnej, czas na zmiane prezesa. Najwyzszy czas - mowi tez moja zona, bo jak nie sie sie przyplacze jakies Discovery i bedzie klapa.

    02.02.2021 14:25
  • Ona (gość)

    W jakim celu takie powtórki? Dla utrwalenia?

    02.02.2021 14:22
  • Dancia (gość)

    Rosyjski serial Urodzona gwiazda zamiast 3 odcinka 1 lutego wyemitowano ponownie 1, dzis bedzie ponownie 2, zamiast 4. Slyszalam, ze zona Kurskiego nie zdazyla obejrzec i dlatego cala Polska ma 2 dni serialu w plecy. Za bardzo sie panoszy ten prezes. NIELADNIE.

    02.02.2021 14:21
  • GOŚĆ (gość)

    najpierw dublują odc Na dobre i złe, a teraz kolejny serial, ..........no bo pierwsze odcinki były tak dawno, że nikt nie pamięta o czym były......żenada

    02.02.2021 13:54
  • Wiola (gość)

    Czym się denerwować? To tylko zmiana są większe problemy. Ja chętnie obejrzę powtórki, a co do serialu to bardzo fajny. Jeżeli różnorodność tvp nie odpowiada to można wybrać wulgarne tvn albo inną głupotę.

    02.02.2021 13:02
NowszeStarsze