"Usłyszcie nas!". Przemek Kossakowski, Monika Kuszyńska, Lotek i Krzysiek Hirsztritt w nowym talent show TTV! Himera prowadzącą!

Przemek Kossakowski, Monika Kuszyńska, Lotek i Krzysiek Hirsztritt pojawią się w nowym talent show TTV! W roli prowadzącej zobaczymy drag queen - Himerę. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Usłyszcie nas!" w TTV

Jedną z oczekiwanych nowości TTV jest "Usłyszcie nas!", czyli talent show z dużą dawką odwagi. Na scenie staną niepokorne i kolorowe indywidualności, a ich szalone performance przetestują otwartość i ciekawość na innego człowieka.

Dorota Szelągowska w nowym spocie TVN urządza z gwiazdami podwórko na jesienne wieczory Zobacz więcej

W sześciu odcinkach uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów – Moniką Kuszyńską, Łukaszem "Lotkiem" Lodkowskim, Przemkiem Kossakowskim oraz Krzyśkiem Hirsztrittem. W roli prowadzącej, drag queen – Himera.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Jak informuje nadawca, program "Usłyszcie nas!" jest stworzony dla ludzi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację. Tym razem dostaną szansę, by stanąć przed publicznością, zostać docenionym i wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych w wysokości 50 000 złotych. Na koniec serii - w siódmym odcinku, widzowie zdecydują, który z bohaterów skradł ich serca.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×